Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én tulajdonítok...

Szerintetek én tulajdonítok neki nagy jelentőséget vagy nem bír engem?

Figyelt kérdés

Szinte soha nem írok ki semmit fb-ra, viszont tegnap egyik ismerősömnek (barátnőmnek) írtam valamit az üzenőfalára. Később láttam, hogy fent van facebook-on, de nem írt hozzá semmit és nem is lájkolta. Nővérem egyből elkezdte, hogy hogy lehet ilyen bunkó valaki, biztos égőnek tartja, hogy írtál neki stb.

Ezen elkezdtem gondolkodni, hogy ez lehet-e mögötte? Vajon tényleg nem bír vagy csak én csinálok bolhából elefántot? (Utána az üzenőfalán beszélgetett az évfolyamtársaival, szóval biztos látta).


2012. jan. 10. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlgondolod. Lehet, hogy nem látta, vagy mást is csinált közben, ennyi.
2012. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zkriszti3 ***** válasza:
Néha az ember úgy bánt meg mást, hogy észre sem veszi. Engem is megbántottak már, aztán következő alkalommal ugyanúgy beszélgetett velem mintha misem történt volna. Később ,többszöri beszélgetés után jöttem rá, hogy ő ilyen minden rossz szándék nélkül.Bizony én is bántottam meg embereket akaratom ellenére.
2012. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te fújod fel a dolgot feleslegesen. Te elmondtad neki amit akartál ő meg tudomásul vette. Ha nem válaszolt hát nem válaszolt. Na és, most összedől a világ?
2012. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem pl nem jön értesítés, ha vki posztol az üzenőfalamra. Sokszor véletlenül veszem észre
2012. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A facebook még normális emberekből is képes felszínes, magamutogató rongy embereket csinálni, szóval ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget. Ha nem válaszolt, hát nem válaszolt. Ha cikinek tartja, akkor annyit is ér, mint barátnő.
2012. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!