Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jelent valamit? Vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Vagy túl nagy jelentőséget tulajdonitok az egésznek?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak egy közösségi oldalon irtam, hogy boldog húsvéti ünnepeket kivánok. Erre ő ennyit irt vissza, hogy nkd is :D. Ez most mit jelent? Csak annyit, hogy lusta volt kiirni még két e betűt? Vagy, hogy csak illemből irt vissza, de nem szivesen?
2010. ápr. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
manapság mindenki rövidit ez a menő meg unalmas ki irni hogy pl:hogy vagy? eleg annyi h v? megsporolsz pár betüt.Szerintem nem valami sokat jelent,hogy vissza írt:Dhabár sose lehet tudni:P
2010. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ennek a 2 betűnek. Egy köszit mondjuk odabiggyeszthetett volna...
2010. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem semmit nem jelent.

Na az jelentett volna valamit, ha ő ír neked először.

De hát el van korcsosulva a világ. lehet ma már ez is jelent valamit. Nekem személy szerint semmit sem jelentene.

2010. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem unalombol irt mert visszaort!!!

Szerintem ő inkább ilyen laza meg stílusos!!

Ugy irta hogy ne tünjön ugy hogy beléd va ugva de

érezd hogy tetszik!!!!!!!!!!!!!:)

2010. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
stílusos? szerintem gyökér. ne foglalkozz az ilyenekkel.
2010. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira ismerem, hogy tudjam, nem gyökér, egyáltalán.
2010. ápr. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!