Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet őszintén élni?...

Hogyan lehet őszintén élni? Ti így éltek? Mind a családi kapcsolataitokban, párkapcsolatotokban, baráti kapcsolataitokban.

Figyelt kérdés
Nem hazugságokkal, önbecsapásokkal, MEGALKUVÁSokkal. Azt vettem észre, mind a családi kapcsolataimban, párkapcsolatomban, baráti kapcsolataimban, vannak olyan dolgok a részemről, és a másik részéről is, amit nem mondunk ki. Ha ki is mondjuk, abból csak veszekedés lesz. Arra gondoltam, lehet-e teljesen őszintén, megalkuvások nélkül élni? Vállalni önmagunkat, úgy, hogy azt a másik elfogadja, nem ítél el, közben ő is vállalja önmagát. Egy ideje már gondolkozom ezen. Nem jó az életem jelenleg, részben ezek miatt, és csak súlyosbodnak, főleg így, hogy tudom hogy nem jó, mégsem teszek semmit, mert félek.
2012. jan. 10. 14:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azokban a kapcsolatokban nem lehetünk őszinték,amik NEM MŰKÖDNEK.Ennyi.
2012. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!