Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nem normális! Hogy...

Anyum nem normális! Hogy térítsem észhez? Ötletek?

Figyelt kérdés

Anyum beteg. Cukros, vérszegény, csontritkulásos. Eü-ben dolgozott, szóval elvileg tudnia kellene, hogy mikor mit ehet és hogyan.

Kb 50kg de folyamatosan fogyózik. Tök keveset eszik, rendszertelenül, issza a fogyi teákat, persze nem tornázik, nem sétál. Szerintem a beteges fogyókúrája miatt lett vérszegény és cukros is. Mondtam mmár neki, hogy sovány és híznia kellene, de nem hallgat rám. Vagy duzzog, vagy elhajt azzal, hogy én vagyok a kövér (165cm vagyok 55kg val.) Vettem neki "vércsináló" tablettát, de azt sem szedi.


2012. jan. 10. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyud felelős ember lehet...

Sajnállak, hogy látnod kell a leépülését.

Nem is értem, mivel eü-s.

Te mindent megtettél, beszéltél vele, próbáltad, ne hibáztasd magad, talán az anorexiáról adhatnál neki vmi jó cikket. De csak kis arányban ismerik be a betegek, hogy ebben szenvednek.

2012. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele elbeszélgetni, hogy ez így nem jó és neked szükséged van rá, ne hagyja el magát. Vedd rá, hogy kérjen segítséget szakembertől. Nehéz lesz, de tarts ki és próbáld erre rávenni tényleg.
2012. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet testképzavara van. Hiába eü-s, ha ő dagadtnak látja magát, akkor fogyózni fog. Szerintem pszichológushoz kéne fordulni. Bár gondolom erről hallani sem akar.
2012. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keresd fel a háziorvost és kérj tőle tanácsot.
2012. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!