Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek?

Szerintetek elmenjek?

Figyelt kérdés

A barátom 35 éves és bemutatna a szüleinek most hétvégén. Fél éve vagyunk együtt, de az én szüleim pontosabban anyu csak egy hónapról tud. Én már bemutattam otthon, a korát leszámítva semmi kifogás nem volt és mindenki nagyon jól érezte magát. Anyu szerint ez korai és még halasszam el.

23L


2012. jan. 10. 20:12
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem igen, mivel ő is elment a Te szüleidhez, ezért illene ezt viszonoznod :)
2012. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mond el a szüleidnek inkább h fél éve vtok együtt, ha már ugyis elfogadták, akkor gondolom már ezért csak nem akadnak ki annyira,h kicsit több ideje vtok együtt
2012. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy és ha te elmennél hozzájuk, akkor menj. Anyukád szerint korai, szerintetek meg nem. Ennyi.
2012. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután anyukádat kicsit megvezetted, persze, hogy korainak tartja. Inkább mondd meg neki a valódit, kiküszöbölve a véletlen elszólást. És akkor nyilván ő sem fogja korainak tartani. Amit egyébként sem értek, mert ha Te már hazavitted, ő miért nem?
2012. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Igazából anyut leszámítva mindenki tudja, h régóta együtt vagyunk. Futólag találkoztam már az anyukájával, ez lenne most a hivatalos...
2012. jan. 10. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? Mi egy hét után megismerkedtünk egymás szüleivel.
2012. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj. Ha soká halogatod még a végén a barátod szülei fognak neheztelni, hogy nem vagy kíváncsi a srác családjára. Úgy tűnne, mintha nem vennéd túl komolyan a kapcsolatot. Még ha csak 1 hónapja lennétek együtt, akkor sem lenne semmi kifogásolható abban, hogy bemutat nekik.
2012. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közben beszéltem anyuékkal telefonon: a legnagyobb baj, hogy ott kéne aludni, mert másik város és délután mennék. Csak azért tudok ekkor menni, mert anyukám előző nap jön fel a tesómhoz és hozzám látogatóba (ellenőrzőbe)De mindegy, max visszautazok, szeretném a szüleit megismerni. Anyu remélem megbékél ezzel.
2012. jan. 10. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én apám is egy nagy ... volt, amíg élt, de ha hívott volna, elmentem volna. Nem hívott, nem mentem. Kitagadott pedig és örökölni se örököltem utána, elintézte. De megbocsájtottam neki. Igaz, nem felejtek, csak megbocsájtok.
2012. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
23 éves vagy és nem mered megmondani anyukádnak, hogy már fél éve együtt vagytok? gratulálok. ilyen egy érett felnőtt nő. azt meg merted neki mondani, hogy nem vagy már szűz?:DDD (feltételezem hogy nem vagy az)
2012. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!