Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok hogyan zajlik egy...

Nálatok hogyan zajlik egy ebéd? Ez csak nekem tűnik "gyámoltalan" helyzetnek?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult, hogy itthon kell lennem, éppen állást keresek, ami ugye nem könnyű. Apukám kötetlen munka ideje miatt minden nap itthon ebédel, ami a rosszabb, ki is kell szolgáljam. Megmelegítem, kikészítem, még a kanalat is az edénybe kell rakjam... és már melegítem is a kávét, mire megeszi, az is kész legyen.


Anyukám elkényeztette, ez nem kétséges. Mióta az eszemet tudom, ez így megy. Bátyám (én vagyok a húg...) a húszas évei végében jár, barátnője nincs és még nem is volt, de vele is ugyan ez a helyzet.


Ez csak nálunk alakult így, vagy vannak hozzánk hasonló családok is?


Szerintetek a testvérem fog találni magának anyukámhoz hasonló lányt, aki "minden kívánságát lesni fogja"? Én erre nem lennék képes...


...szeretem a párom (ff), volt alkalom, amikor 100% kiszolgáltam, de ami a lényeg, ez fordítva is működik. Kétoldalú a dolog, ráadásul a főztjét is imádom :-)


De ezt a testvéremről nem tudom elképzelni. Egy teát nem főzött még itthon. Szerintetek?


2012. jan. 11. 22:33
1 2 3
 21/25 Me válasza:
Én főzök, kiszedem a kaját és megnézünk egy Fam Guy részt vagy egy Simpson család-ot, ritkán filmet...
2012. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
MA? Botrány, minek teszed elé, mi vagy te , csicska? Álljon fel szépen, és merjen magának. Nem gyámoltalan, ez lealázó!
2012. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az ilyen férfiakat nem azért kell kiszolgálni,mert gyámoltalan,hanem azért, mert elvárja. Alapjáraton képes volna rá, de pl ez a "hozz egy pohár vizet" klasszikus. Ne nyaljuk már be, hogy szegények nem tudják, hogy működik a mikró.


Egyébként a párom is ilyen az anyjánál, a sószórót nem bírja odébb tolni. Itthon más, most 6 hetes a második gyerekünk, amikor itthon van, a férjem főz, behozza nekem a kaját, megeteti a nagyobbat, hogy én nyugodtan rendezhessem a kicsit.

2012. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Párom apja is ilyen, beledöglene, ha neki kéne megmozdulnia, hogy legyen kávéja, ebédje, kanala, villája, ha véletlen lemaradt... Ráadásul ő munkanélküli, már legalább 7-8 éve, szóval semmi dolga...

Nálunk nem volt otthon közös ebéd, aki éhes volt az evett. (na bumm, micsoda lepontozás fenyeget :D )

2012. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így van, én szívesen megteszem. Ha nem vagyok otthon ki tudja szolgálni magát...nem az...

Én örvendek hogy van apukám...(bocs de mióta beteg csak erre tudok gondolni)

2012. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!