Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos lenne? Igaza van anyukám...

Jogos lenne? Igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején..jó tanuló vagyok,többnyire abba nem lehet belekötni. Ugyan mostanában sokszor visszabeszélek,de azt inkább magamnak szánom és nem az anyukámnak.

Csak a gond,hogy ő ezt komolyan is veszi. Olyanokat is,hogy " Húú istenem,ezt nem hiszem el.." - jó ezeket mérgemben mondom. :)

Amikor ezt meghallja vagy ilyeneket,akkor rögtön olyanokat vág rá,hogy : "Nem hiszem el,hogy ilyen gyerekem született,biztos elcserélték a kórházban,mert a föld ilyen hülye gyereket még nem hordott a hátán." - ezt mindig megkapom.


Na de most komolyan,hogy mondhat ilyet? Jogos lenne?

12/L


2012. jan. 12. 18:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Rendben.
2012. jan. 12. 19:07
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
ha a jaj ne mááár-t a házimunkára mondod pl akkor megértem XD én is mindig ezt mondtam és mindig kiabálás volt. igaza van mert semmi dolgom és igazán segithetnék. de ezt egy tini nem vezsi észre. most, 25 éves fejjel már igénylem hogy segithessek anyunak és szivesen megcsinálom. de tiniként....áhh...
2012. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

bánomisén : Köszi.. :-))

Utolsó : Értem,hát a helyzet általában apróságokon alapszik,pl. Miért nem pakoltad el azt a rohadt poharat ? - ez két perce történt. xD :)

2012. jan. 12. 19:09
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen bizony, kamaszodsz és a kamaszoknak sajnos nagyon, mondhatni idegesítően nyegle stílusuk van, ami valószínű, hogy bosszantja anyukádat is, hiszen fél-egyéve még egy tüneményes kislánya volt, aki mára azt hiszi, hogy övé a világ.

Nincs ezzel baj, ne haragudj anyukádra, te is túlleszel a korszakon és ő is hozzászokik a megváltozott viszonyokhoz idővel. A hülyézés nyilván nem szép tőle, de ilyenkor kérd meg rá, hogy ne mondja ezt rád. Biztos nem gondolja komolyan.

2012. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. jan. 12. 19:17
 16/17 anonim ***** válasza:

ja hát ezek mindennaposak. ezeken én is átestem. nagyobb baj soha ne legyen.igy felnöttként visszagondolva tiniként se figyel az ember iylen aproságokra. a kisgyerekek meg mégannyira se. hogy pl ha fölmész gépezni kapcsold ki a tévét. hugommal évek ota ezen megy a vita.... nem képes megjegyezni. mert visitva ujjong ha mehet fel gépezni és pont el is felejti. tininél is valahogy igy van. nem a házimunkán jár az agya.

ez pont oylan hogy én mindent szépen le szoktam takaritani a konyhában. alaposan. de a mikrot soha! és nem azért mertb utálom. egyszerüen észre se vezsem hogy az is ott van és már fél éve koszos XDDDDD röhej de tényleg. szerintem a tini is igy müködik. csak a szülök már átálltak rendmániára....

2012. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkor, én is ugyanilyen voltam.

Bármit kértek, első a morgás volt - persze mindig megcsináltam becsületesen, de így visszagondolva nagyon gáz, hogy előtte-közben szájhúzás, sóhajtozás, dühödt motyorászás...


Kinövöd, és ez még a szelídebbik fajta, anyud összeteheti a két kezét, ha "csak" morgolódsz kicsit, és nem csapod rá az ajtót.


Apa egyedül nevelt, ő is makacs, én is, képzelheted... jó párszor előfordult, hogy vagy tíz percig vitatkoztunk - ő a szoba egyik felében, én a másikban, és onnan kiabáltunk egymással. Aztán vagy ő, vagy én elhúztam, és kis nyugi után csendben megbeszéltük a dolgot.

2012. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!