Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belegondoltam a testvérem...

Belegondoltam a testvérem helyzetébe, elég szomorú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő 15 lesz idén, én 18 leszek a napokban. Kb 4 éve lettek készen a padlásszobáink. Először úgy álltunk a dolgokkal, hogy nála volt a számítógép, nálam pedig a TV. (ekkor még nem volt internet) Fél év elteltével az öcsémet zavarta a számítógép, mert állítása szerint nem fért el tőle az íróasztalon, holott volt még hely bőven. Át lett hozva hozzám a gép. Nem sokára internet is lett. Ilyenkor lehetett kb 12 éves. Se TVje, se számítógépe nem volt, mikor a bátyjának, aki 15 (!!) éves volt, volt számítógépe és TVje is. Sokat beszélgettem lányokkal, meg így MSN-en sok mindenkivel. Ezért nem szerettem, mikor itt van. Elég sokszor elküldtem innen, mikor TV-t szeretett volna nézni. Eszembe jutott ez a dolog és megsajnáltam. Milyen rossz lehetett akkor neki, mikor én elküldtem, miközben én bármikor TV-t nézhettem és közben még számítógépeztem is. (Lent ugyan volt TV, szóval a szüleimmel tudott TV-t nézni, de akkor is...) Aztán kb 14 éves korában kapott egy TVt. Már nem járkál át annyit, de mostanság egyre többet jön/jönne játszani. Visszagondoltam, és nagyon fájó ez a dolog... :(
2012. jan. 12. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

De aranyos vagy, mostmár mindegy , az a lényeg, hogy megbántad, de ha nagyon "nyomaszt" ez a dolog, akkor mond meg neki, hogy bocsi, hogy ilyen voltál.

Nálunk is úgy volt húgommal, hogy nála gép, nálam a tv.

2012. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát ajánld fel, hogy bármikor jöhet gépezni és hagyd, ha gépezzen.
2012. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. Engedd neki, hogy gépezzen (esetleg alakítsatok ki egy "beosztást", hogy ki mikor használja a gépet), azzal "kiengesztelheted". Vagy csak mondd el neki, mit érzel.
2012. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
A napokban lévő szülinapodra kérj egy számítógépet\netbookot, a régit meg add neki.
2012. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmin gondolkodtam én is, amit az (eddigi) utolsó hozzászóló írt.
2012. jan. 12. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
A 3-az válaszoló egy papagáj, ugyanazt leírta, mint az első.
2012. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj egy gépet a szülinapodra, és azt az újat add az öcsédnek. Egyben mondd el neki, hogy sajnálod, hogy ilyen voltál vele.
2012. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tudnál olvasni, 6-os, akkor látnád, hogy újat is írtam, nem teljesen ugyanazt. De sebaj. Legyen szép napod. :)
2012. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, nekiadtad az új számítógépet?
2012. jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a számítógéppel? :D
2021. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!