Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok?

Nagyon szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Az apukám alkoholista és anyukám is sűrűn iszik,olyankor veszekednek.Ez a mai nap is ilyen. Ez nekik csak egy jó alkalom arra,hogy leigyák magukat és összevesszenek egymással és velem. Nagyon kivagyok,gyűlölöm az életem,megakarok halni. Már többször írtam ide,és mindig olyan kedvek vagytok,mindig megvigasztaltok. Most is erre van szükségem. Írnátok nekem pár sort,leírhatjátok nektek hogy telik az ünnep,remélem nagyon szépen. Nekem ez a kedvenc időszakom,de mindig elrontják. Köszönöm szépen.

23/L

(mielőtt írnátok,nem tudok elköltözni,pályakezdő vagyok és nincs munkám)


2011. dec. 25. 18:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsánat,kedvesek vagytok
2011. dec. 25. 18:09
 2/17 anonim válasza:
74%

Sajnállak sry... :( de mond meg nekik hogy mik a problémáid, amm nem sok mindenki kockul ienkor is én is megyek ...

De sok kitartást..

2011. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Menj el otthonról. Nincsenek barátaid?

Én egyedül vagyok itthon, nem karácsonyozok, de jól vagyok, mert tudok segíteni az embereknek itt a gyk-n, és nem csak így az oldalon, hanem privátban is.

2011. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen környezetben élsz.

Ezek szerint legyen az akár pirosbetűs ünnep, akár szürke hétköznap, a szüleidnek ok az ivásra.

Sajnos vannak ilyen emberek, és e tekintetben mindegy, hogy szülők, vagy gyermek nélküliek.

De pontosan azért, mert ilyenek, nem érnek annyit, hogy kicsináld magad miattuk. A te életed ennél többet ér, kár lenne eldobnod azt miattuk.

Nem vagy már kisgyerek, felnőtt ember vagy. Valahogyan meg kellene keresni, találni a módját annak, hogyan tudod ezt úgy kezelni, lerendezni magadban, hogy ne érintsen, ne zaklasson fel ennyire mélyen.

Tudom nem könnyű, valamikor én is éltem ilyen környezetben, én a kapcsolatból való kilépést választottam.

Ezek szerint te (korábban) úgy döntöttél, hogy maradsz ebben a környezetben, és tanulsz, mert a tanulásod költségeit és a megélhetésedet ők fizetik, és ez így valljuk be, könnyebb, mintha ezt neked kellene előteremteni.

Ha bármikor másképpen döntesz, akkor viszont lehet, hogy a tanulást kell (akár időlegesen is) feladnod, mert a munka, a pénzkeresés és a tanulás egymás mellett nagyon nehezen fér meg.

Sajnálom. Döntened neked kell! Vagy érzelmileg kezeled a jelenlegi helyzetedet, vagy a kilépés a jelenlegi környezetből, akkor viszont a megélhetés, lakhatás és egyebek költségeit kell tudnod valamiből fizetni.

Gondolkodj el ezeken a dolgokon.

Tudom, hogy nem vigasztal az, hogy nagyon sokan kerültek már hasonló válaszút elé, valahogyan megoldották.

Bízzunk abban, hogy valaki elmondja itt azt neked, hogyan kell csinálni.

2011. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtam Neked privit.

2011. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy merre elsz,de mozdulj ki...setalj,menj el teazni,akarmi...

ismerkedni is tudsz,otthon is hagyod oket...

masnak sem egyszerubb,hidd el...

nekem is sikerul itt ulni az ures lakasban,egyedul,megsem torok le,olvasgatok,chatelek,zenet hallgatok,ismerkedek...

most ez van,majd lesz jobb is...

2011. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én csak egy kibic vagyok,de azért elbeszélgethetnél egy telefonos lelkiszolgálattal, vagy itt a neten.

A Google > telefonos lelkisegély szolgálat címen sok megoldást találsz.

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem, sikerül valami megoldást találni.

2011. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Lebegjen mindig az a szemed előtt , hogy már nem kell sok : elköltözhetsz , te jobb ember vagy és az is maradsz . Menny el sétálni egyedül vagy a barátnőiddel ,felfrissít :) sok sikert neked ! :)
2011. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az üzeneteket,már jobban vagyok,abbahagyták végre.

Akik üzenetet írtak: sajnos olvasás után kitöröltem az üzeneteket,pedig szerettem volna válaszolni. De ha nem gond válaszolok itt:

1.: Nem velem leveleztél,én még nem kaptam soha üzenetet itt.

2.: Köszönöm szépen hogy megosztottad velem a történeted. Én is remélem hogy a következő jobb lesz. Most magamhoz ölelem a nyulamat,és vele ünnepelek tovább. Neked pedig jó pihenést kívánok még erre a pár napra,amíg otthon leszel.

2011. dec. 25. 19:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Részvétem kellemes karácsonyt!
2011. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!