Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok és kicsit...

Szomorú vagyok és kicsit haragszom mert a barátom nem velem van ma. Hogyan küzdjem le a sértettségem?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy nem megyünk ma bulizni meg semmi. Hanem tegnap tartottunk egy előszilvesztert,ahol jól éreztük magunkat. Nekem ma inni sincs kedvem. Azt hittem filmezünk majd meg összebujunk. De őt hívták egy házibuliba ahova mondták h én is menjek,de nekem nem volt kedvem. Én mondtam neki hogy menjen mert idegesített hogy nyafog nekem h én soha nem megyek vele sehova. Ami nem igaz,de mindegy. Nem volt kedvem mert tegnap berugtam,meg nem is így volt megbeszélve. De mondtam neki hogy akkor menjen el ha annyira akar,és ő elment. Kicsit megsértődtem rá,pedig nem kéne hisz én küldtem el. Szomorú vagyok mert nincs velem,első közös szilveszterünk lett volna. 3 hónapja jöttünk össze.
2011. dec. 31. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

1. Ne legyél megsértődve, hisz végső soron te mondtad neki hogy menjen el! (Segget ne csinálj a szádból!)

2. Téged is hívtak!

3. Egy buli azért jobban hangzik az év utolsó napján, mint az ágyból tv-zés (mint az öregek...)

4. Még nincs veszve hogy erőt vegyél magadon és felhívd a párodat hogy vele mész. Egyébként jobban is tennéd, mert ittas állapotban házibuliban olyan dolog is megtörténhet amit nem szeretnél... Tudod, a kapcsolatotok is friss, ráadásul nem leszel ott, de csaj lesz bőven, pia is stb... szóval én inkább mennék vele!

2011. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

hát igen te mehettél volna.

én is hasonló miatt , csak a barát aki a bulit tartja kijelentette hogy nem szívesen látnak mást mert már összeállították a vendéglistát (nem ismerem, tehát nincs oka haragudni rám) ergo választás elé állította és őket választotta én meg itthon bőg9k egyedül... hát remélem jól szórakozik.

2011. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
hát akkor te vagy a hülye bocsi..ha annyira vele akartál volna lenni akkor elmentél volna..
2011. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azért se mentem mer nem nagyon kedvelem a barátait akik ott lesznek,és csak lennék ott az egyedüli lány. 6 vagy 7 fő lesz csak ott. Azt mondták ilyen lájtos buli lesz csak.


Tudom hogy én mondtam menjen,de csak azért mert idegesített már h nyafog hogy nem lehet velem elmenni sehova. Mikor tudja hogy nem így van. Nem érezte volna jól magát ha velem marad itthon,így mondtam ha akar menjen. kicsit bíztam benne hogy inkább engem választ.

2011. dec. 31. 21:34
 5/19 anonim válasza:
37%
Mégis mit vártál ? Hogy a segged nyalja majd 3 hónap után ? Még 3 év után se.. én amondó vagyok hogy mindenkinek kell a szabadság.. nem házasok vagytok gyerekekkel hogy otthon tv-zetek .fiatalok vagytok bulizni kell.. miért nem mentél vele... másik meg.. berúgtál--- nő létedre szép vagy mondhatom hány éves vagy 17 ?
2011. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A barátai mikor ilyen lájtos buli van,szoktak füvezni is. Én meg még soha nem éltem ilyenekkel meg nem is fogok. A barátom néha szokott. Az is kizáró ok volt h nem akartam én lenni az egyetlen aki alig bír inni,meg nem szív velük...

Azt hittem szeret annyira hogy tartja magát ahoz amit megbeszéltünk elötte... :(

2011. dec. 31. 21:36
 7/19 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Nem ittam sokat,nekem kevés pia is megárt. Ritkán iszok alkoholt azért.

Meg előszilveszterezni is azért mentünk mert ő akart menni,mert meg volt beszélve hogy ma ugyse megyünk sehova,és akkor elötte nap bulizzunk

2011. dec. 31. 21:40
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez volt a hiba!

Hogy bíztál benne, hogy inkább nem megy. Bár te mondtad neki hogy menjen csak nyugodtan, de azt vártad hogy mégse megy, inkább választ téged és a tv nézést.

Hát ez hiba volt, óriási hiba!

Nem tudom hány éves vagy, de most akkor tanuld meg! Egy férfinek azt kell mondanod amit szeretnél, és nem arra várni hogy majd azt csinálja amit hallani szeretnél!

Ez nagyon fontos! Itt rontják el a lányok! Ők teljesen másképp vannak összerakva mint mi nők. Nekik nem lehet sugallni, mert azt nem értik meg.

Nekik el kell mondani kerek-perec mit szeretnél, mert abból értenek!

Mi meg főlünk a saját levünkben, hogy a fene vigye el miért nem cselekedett úgy ahogy azt mi szerettük volna...

Legközelebb ezt vedd figyelembe.

De szerintem még fiatalok vagytok, a fiúk ebben a korban imádnak bulizni.

Megnyugtatlak egy idő után majd otthonülős lesz :-) majd férfikorba lépve.

Az enyém 37 éves, és mi már itthon nézzük a tv-t, nekünk a szilveszter ugyanolyan nap mint a többi. De nem volt ám ez mindig így... jaj régi szép idők, bár már egy porcikám sem kívánná azokat a fene nagy bulikat amikor az utcán fetrengtünk stb. :-)


Na, ne búslakodj. Feküdj le aludni hamar, akkor gyorsabban elmúlik az éjszaka :-)


29/L

2011. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
na most nem értem a kérdést..te nem akartál menni és még is te sírsz itt..nem értem..akkor mondjuk valami barátnődet elhívhattad volna magaddal és máris nem unatkoztál volna ott,azt meg végkép nem hiszem el hogy nem lett volna egy csaj sem...hát mindegy most már nem bánkódj jövőre jobban megszervezitek..
2011. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Olyan csalódott vagyok :(

Először mondtam neki hogy ne,meg nem ez volt megbeszélve. Aztán elkezdett durrogni h velem nem lehet menni sehova,és majd szilveszterkor tv-zik,stb.. Ugyh azért mondtam h akkor ha annyira akar menjen. Nem volt nekem kedvem egész este ezt hallgatni h itt duzzog.

2011. dec. 31. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!