Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történne akkor ha a gyógysz...

Mi történne akkor ha a gyógyszerárban vennék magamnak 2-3 doboz hashajtót és mindet bevenném?

Figyelt kérdés
Szeretném ha végre figyelnének rám a szüleim és nem csak a tesóimmal törődnének... ha e miatt betudnék kerülni a korházba, akkor végre velem lennének...és tesóméktól is messze lehetnék,és a sulin se kellene aggódni...
2012. jan. 13. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Órákig ülnél a wc-n és nagyon fájna. Ennyi, pár óra után helyrejönnél.

Az összes random gyógyszer bevétele sem nyerő, én próbáltam, kb 2 jó nagy maréknyi jött össze, és semmi sem történt. Éjjel jó mélyen aludtam, másnap meg kicsit szédültem a suliban, de nem vészesen.

2012. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nem tudom miért velem se törődik anyám.-.-''

Le vagyok sza*va .-.-'

Nem foglalkozik velem, kis öcsikéme lőnyben van na de mind1 ő a kis bogárka és engem leszar nem tudom hogy nálad ez-e a baj de ha még ki vagyok tőlük akadva akkor se vegyél be hashajtót. :\\akkor inkább mondjad neki hogy anya, apa nagyon fáj a hasam meg a fejem és 10 percenként járj el wc-re mindig jól fúj be légfrissítővel mert akkor csak annak az illatát fogják érezni mondjad hogy megy a hasad. Azt ne mondjad hogy nem mész suliba, ezt este játszd el és hogyha olyanok a szüleid hogy megnézik a székletedet egyél savanyú káposztát és igyál rá tejet.! :)) Reggel mindig mondjad hogy nagyon fáj a hasam itt középen meg minden meny el megint vécére meg hogy hányingerem van fáj a fejem meg a szemeim. :)) És akkor rá kéne hogy kérdezzenk hogy : elbírsz menni iskolába!? erre te igen. És egy 10 perc múlva én csak itthon maradok. :)) És ez idő alatt egyedül vagy otthon a házba, szobádban el tudnál gondolkodni azon ,hogy érdemes-e bevenned gyógyszert? Ülj le a szüleiddel és megbeszélitek ezt a dolgot. Velem is ugyan ez a baj, és ezt tanácsolom. :))

2012. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!