Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ilyen nagy dolog?...

Ez tényleg ilyen nagy dolog? Ezért jogosan féltékeny a férj?

Figyelt kérdés

Unokatesóm gyógytornász, most otthon van a gyerekekkel.

A férjemnek ízületi kopása van, gondoltuk, ha már fizetünk, maradjon családban a pénz, unokatesómat kértük meg, hogy segítsen, házhoz mentünk.

Férjemet levetkőztette félmeztelenre (vállízület), hogy lássa az izmok reakcióját a mozgatásra, közben tenyérrel fogta is a vállát, hogy érezze mi történik belül.


Közben megjött a férje, majd elkezdett azon morogni, hogy egy félmeztelen pasi látványára kell hazaérnie.


Több okból se értem a dolgot. Egyrészt nem ilyennek ismertem meg a srácot. A férjem se enyelegni ment az unokatesómhoz, hanem szakszerű ellátásért - azt még én is felfogom, hogy pulóveren keresztül nem látszik az izmok feszülése. Strandon is látszik ennyi belőle, én is ott ültem mellettük és figyeltem, hogy adott esetben otthon nekem merre kell tekergetnem a karját, mire kell figyelni.


Unokatesóm a karakán természetéhez méltóan kissé leugatta a férjét, hogy a munkahelyén még katétert is betett a betegeknek, nem egy meztelen váll az, amire ráizgul.


Még a gyerekek is érdeklődéssel figyelték, hogy az anyjuk mit csinál, aki kommentálta is, hogy "Petinek fáj a válla, de ha sokat mozgatjuk, jobb lesz neki".


A férjem még járni fog hozzá, én nem feltétlenül leszek ott, most is csak az egyrészt látni akartam az unokatesómat, mert rég találkoztunk, illetve igyekeztem megtanulni, hogy mit csinál vele.

Nekem női szemmel se volt semmi extra abban, hogy nincs póló a férjemen. Szegény még szenvedett is a mozgatástól, mert az ízületi kopás miatt fájdalmas művelet.


A férj reakcióját nem értem, ismerjük egymást egy ideje, eddig jó fej volt.

Lehet, hogy csak rossz napja volt?


2012. jan. 13. 04:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem lehet h viccből mondta?
2012. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!