Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy olyan férfiból...

Lehet egy olyan férfiból komoly férj, a ki a párkapcsolat alatt gyakran flörtölget, emiatt gyakran is blöfföl? Jelzem, nem megcsalt, de flörtölgetett .

Figyelt kérdés

..Ugyanis párom neten néha udvarolgat a lány ismerőseinek, mikor meg rákérdezek, azt mondja,hogy áá, csak üres duma, csak a szingli haverináinak az önbizalmukat segít helyreállítani,nem kell komolyan venni..

Akkor most mit higgyek?


2012. jan. 12. 07:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem túl korrekt, illetve kutyából nem lesz szalonna. Ezt férfiként mondom. Nekem nem szokásom így viselkedni egy kapcsolatban, ha komolyan veszem azt.

Mennyi idősek vagytok, mióta vagytok együtt?

2012. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Az megcsalás.
2012. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Az lehet, hogy mondja - nem komoly. De akivel flörtöl, komolyan veszi - akkor mi van?
2012. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
másfél éve vagyunk együtt, ő 37, én 29 éves.
2012. jan. 12. 08:24
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Én nem tolerálnám. Tekergetni még tekergetheti a nők után a fejét a férjem, természetesen nem vakságot fogadtunk egymásnak, hanem hűséget. De még az elején felhívtam rá a figyelmét, hogy ezt ne az én jelenlétemben tegye, mert rosszul esik. Ha nem vagyok ott, semmi gond...

Az pedig, hogy flörtölgessen más nővel, na az pláne nem férne bele...


Egyébként a hugomnak a barátja pont ilyen, mint a te barátod. Ugyanezt csinálja, aztán egyszer csak egy buliban csókolózott az egyik lánnyal. Tovább nem jutottak, de ez már intő jel...

2012. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Elég kamu dumának tűnik, meg a korkülönbségből is az jön le nekem, hogy ez a pasi még mindig nem nyugodott le, nem akar megállapodni, vérében van a csábítás, udvarlás. Ne számíts rá, hogy hűséges férjként otthon fog pelenkázni, meg vasalni :D
2012. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is intő jel.


Mondd meg neki, hogy ne tegye, és küldjön egyértelmű "foglalt" jelzést mindenkinek!!! Különben nincs értelme folytatni.


Számomra ez a viselkedés azt jelenti, hogy elégedetlen, és mást keres.

2012. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Én nem viselem el, ha hülyének néznek.
2012. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

"Lehet egy olyan férfiból komoly férj, a ki a párkapcsolat alatt gyakran flörtölget, emiatt gyakran is blöfföl?"

Lehet. Más kérdés, hogy mennyire valószínű. A világban egyetlen dolog van, ami állandó, és ez a változás. Arra azonban semmi garancia, hogy a párod az általad óhajtott irányban fog változni.


"Akkor most mit higgyek?"

Semmit, legalábbis ezzel kapcsolatban. Járj végére a dolgoknak, hogy ténylegesen mi a helyzet, és legyél hatással ara, ami körülötted történik. A számodra kedvező változás magától nem fog megtörténni. A te hatásodra esetleg igen.

Azt, hogy mennyire zavaró számodra az, amit a kérdésben leírtál, csak te tudhatod. Ha azonban ettől te rosszul érzed magad, akkor megmondhatod a párodnak, hogy ez a helyzet. Ha komolyan gondolja a kapcsolatotokat, akkor erre valamit lépnie kell. Láthatóan nem akar változtatni ezen a szokásán, magától biztosan nem is fog. Ha ez neked rosszul esik, akkor szeretnéd, ha így maradna életetek végéig?

2012. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Me válasza:
0%
Köttesd ki a netet, az az oka mindennek
2012. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!