Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet elhinni, hogy...

Miért nem lehet elhinni, hogy vki undorodik/fél vmitől, nem pedig hisztizik?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta írtózom a pókoktól. Ép ésszel tudom hogy félni nem kell, nem esz meg, de a látványától meg az állagától rosszul vagyok. Egyébként nem vagyok egy nyámnyila lány (a munkám sem az a lányos, nem kényeskedek), de ez a gyengém, amíg otthon laktam szüleimnél mindenki kedvesen átvállalta a pókösszeszedési dolgot. Na most a barátomnak szóltam, hogy letakartam a pókot, legyen szíves kidobni (tudja hogy utálom), erre egy zsepivel megfogta, és elkezdett kergetni vele, 5 centire az arcomhoz nyomta, én meg kiabáltam hogy hagyja abba, de viccesnek találta és folytatta. Majd mondtam, hogy menjen innen, erre hogy én hogy nem értem a viccet dühében rám borította az asztalon mellettem levő tálcát, ami teli volt dióhéjjal (holnap sütni készültem), de benne volt egy vas fogó is, ami azért fájt. Ezek után elvonult, semmi bocsánat.

3 éve együtt vagyunk, kb 4-szer ha összevesztünk ezalatt, de mindig vmit össze kell törnie, felborítania ilyenkor. Ilyenkor meg halálra ijedek, hátha jön még valami...

Mit lehet vele kezdeni? Meg van győződve, hogy neki mindig igaza van, én meg hisztizem csak. Ja és ehhez ő 35 éves.

Kb egy hónapja eljátszotta ezt egy darab marhahússal is is, mert azt nem eszem, konkrétan az arcomhoz dörgölte, ami ugyancsak addig volt vicces, míg ugy csinált mintha ezt meg szeretné tenni, de nem képes kontrollálni magát.


2012. jan. 13. 20:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
87%

1. Nekem ilyen gondom nincs szerencsére (nincs semmi, amitöl irtóznék), DE!! ha a barátom elkezdene azzal a valamivel "üldözni", amitöl félek, akkor "ijedtemben" garantáltan adnék neki egy hatalmas pofont.

2. Ha szeretne törni-zúzni, akkor elöször kifizettetném vele, amit tönkretett és utána elküldeném a fenébe.

3. Ha másnap sem látná be, hogy hülye volt, akkor attól kezdve az ex-em lenne.

2012. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát, a pasid egy otromba idióta O_O Én nem mondom azt hogy azonnal, szó nélkül hagyd el, mert biztos összejöttetek valamiért... Beszélj vele, javasolj egy kis szünetet, mondd, hogy gondolja át mit akar Tőled, és egy párkapcsolattól, mert ahogy látszik, neki egy kapcsolat nem azt jelenti, mint neked.. Nézd meg mit reagál, ezután is dönthetsz.
2012. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 ava87 ***** válasza:
87%
Egyre inkább az az érzésem, hogy a pasid egy óriáscsecsemő. Nekem nem is az jön le, hogy kimondottan agresszív lenne, hanem tényleg az, hogy megmaradt valami óvodás szinten: bogarakkal dobál, csapkod, odacsap, ha nem érted, amit mond. Ilyeneket a rossz kisgyerekek csinálnak. Csak azokat még lehet nevelni. Egy felnőtt férfit már nehezen. Szerintem fel sem fogja, hogy mi a baj a viselkedésével.
2012. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!