Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ennek a...

Szerintetek van ennek a kapcsolatnak így értelme?

Figyelt kérdés

Párom kapcsolatunk elején nem szeretett. Csak kihasznált, hazudozott és megcsalt. Szakítottunk...rájött, hogy hibázott és rájött milyen sokat jelentek neki. Engem persze nem érdekelt, nagyon sokat szenvedtem miatta, de idővel meggyőzött és kapott egy új esélyt.

Ennek már 1 éve. Érzem, érezteti, hogy szeret. Fontos vagyok neki és törődik velem. De mégis, ha nem veszi fel a telefont, épp nem tudom hol jár görcsbe rándul a gyomrom és azt képzelem megcsal. Ebből konfliktusaink vannak, mert hisztizek, vádaskodok. Aztán persze mindig kiderül hogy tévedtem.

Már számtalanszor mondtam neki, hogy szerintem a kapcsolat legfontosabb eleme a bizalom. ÉS ez részemről már nincs meg, elvesztette és sztem így már nincs értelme a kapcsolatunknak. Ő azt mondja, tudja hogy nagyon sok fájdalmat okozott, nagyon megbánta már, mindennél jobban szeret és nem tudna nélkülem élni. És biztos benne, hogy idővel újra megszerzi a bizalmamat. (Nem érdekli mennyi időbe kerül.)

De szerintetek ha 1 év alatt nem sikerült, valaha sikerülni fog?

Mit gondoltok?


2012. jan. 14. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad múlik. Vagy tedd rendbe a dolgokat a fejedben és hagyd hogy bizonyítson (de akkor hanyagold a vádaskodást és a féltékenykedést), vagy ismerd be, hogy nem megy és szakíts vele. Ő már nem tudja visszacsinálni, amit tett, így csak rajtad múlik, hogy hogy kezeled a helyzetet.


Nekem biztos nem menne, hogy visszafogadjak valakit, aki megcsalt. De ezt neked kell érezned. Viszont ha visszafogadod, akkor azt csak tiszta lappal lehet.

2012. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Áh felejtős.Nincs értelme.Amit régen csinált veled,hogy hazudozott és megcsalt,hát részemről ez örökre bennem maradna.Nem tudnám feldolgozni,és igazából megbocsájtani sem.Állandó kételyek közt élni ki szeret?
2012. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs második esély. A legritkábban szokott működni, itt van az élő példa.
2012. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem , hogy ennek a kapcsolatnak lenne jövője, ha nincs meg benned a megfelelő bizalom. Vagy pedig neked kellene megváltoznod, nem jó az, ha nem bízol a párodban...
2012. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha engeded sikerülni fog neki. Megbocsájtottál, mivel visszaengedted, ha nem tett azóta semmi rosszat(és te is szereted) érdemes lenne "elfelejtened" a múltat.
2012. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De a régebbi dolgai miatt is felejtős ez az egész 4/4-es voltam..
2012. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amelyik kapcsolat már egyszer nem ment, az nem is fog másodszorra, sem harmadszorra sem. Ráadásul negatív tapasztalataid vannak vele a kezdetektől és szerintem ez még mindig benned van, ezért sem bízol meg benne. Már pedig egy kapcsolat alap pillére a bizalom. Szerintem nincs értelme tovább folytatni, így mindkettőtök csak szenved.
2012. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rajtad áll,hogy túllépsz-e vagy sem ezeken. Tudom,hogy nem könnyű. De amellett,hogy neki bizonyítania kell, neked is van dolgod... Mégpedig az,hogy lezárd és túllépj ezen, megbocsáss és elfelejts, ha tényleg szereted őt. Azon kell dolgoznotok,hogy visszaálljon a bizalom. Ne csak hagyd telni az időt..
2012. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!