Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan így gondolja anyám,...

Komolyan így gondolja anyám, vagy csak úgy mondja (nem tudom miért)?

Figyelt kérdés
Sokszor mondta már hogy ha neki lesz unokája nem fogja magához vinni,neki nem kell.Mi már letiportuk az idegeit-ezt mondja.
2012. jan. 14. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Csak mondja rá se hederíts,ha meg majd lesz akkor meg tuti,ő fog menni,hogy el vihesse sétálni vagy bármi.
2012. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy komolyan gondolja-e, nem tudom, akkor dől el, ha adott lesz a helyzet. mindenesetre nem túl szimpatikus hozzáállás egy leendő nagymamától...
2012. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megjegyzem hogy neki mamámék mindig segítettek,egész nyarakat voltunk náluk.Sőt még laktunk is ott.Természetesen nem tenném a nyakába ha lenne gyerekem,de fura hogy nem mehetne oda.Meg még tervbe sincs de ilyeneket mondd.Kicsit rosszul esik.Tudom hogy nem ez az élet legnagyobb problémája csak érdekesnek találom.Amikor rákérdezek h komolyan mondta e akkor fintorog.
2012. jan. 14. 16:37
 4/11 A kérdező kommentje:
remélem csak a szája nagy.és nem ilyen lesz
2012. jan. 14. 16:38
 5/11 anonim válasza:
53%
ha komolyan is gondolja, akkor nem jobb így, hogy megmondta? legalább ha lesz gyerek, nem fogsz azon tépelődni, hogy most miért nem érdekli a saját unokája... Én anyósom 10 km-re lakik tőlünk, 250 Ft a buszjegy, mégis csak havonta 1* látja az unokát, vagy ha mi átmegyünk hozzá... tépelődtem, hogy miért ilyen, de most már nem érdekel.
2012. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy jobb,majd kiderül.
2012. jan. 14. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 4 gyereket neveltem fel.3 fiút(ebből ketten ikrek) és 1 lányt.Mind a négy gyerekem egy ördögfióka volt,és sokszor azon csodálkoztam,hogy miért nem hullott ki a hajam tőlük.

Amikor tizenévesek lettek,én is mondtam nekik,hogy nekem unokát ne hozzanak a nyakamra,mert bőven elég volt velük átélnem a sok dolgot.Én elfáradtam,és örülök,hogy már önállóak,felnőttek,és végre nyugisan élhetek.Nincs gyereksírás,gyerekzsivaj,gyerek marakodások,a sok játékok amibe mindig belelép az ember.

Amikor a lányom megszülte a fiú unokámat,én voltam a világ legboldogabb embere.Azt se tudom,hogy miképpen,hogyan járjak a lányom kedvében,és hogy kényeztessem az unokámat(természetesen normális körülmények között,és a lányom engedélyével)

Amikor arra kér,hogy vigyázzak a kicsire,sosem mondok nemet,mert örülök,hogy rám gondolt,tőlem kér segítséget.De másfelől annak is örülők,hogy külön lakunk..Így a jó--

2012. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha komolyan is gondolja, akkor nem jobb így, hogy megmondta?


nem. ez érthetően nagyon fáj, még akkor is, ha később, amikor meglátja az unokáját, elolvad a látványától és mintanagyi lesz belőle. akkor is keserű szájíz marad utána a gyerekében. ilyet intelligens ember soha nem mond a gyerekének és nem is zárkózik el jó előre egy olyan kis lénytől, aki még meg sem született

2012. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
persze rosszul esik picit,olyat meg sose mondtam hogy hetekre odaraknám hozzá.meglátjuk
2012. jan. 14. 16:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem leginkább abból indulhatsz ki, milyen volt veled gyerekkorodban. Valószínűleg olyan lesz unokájával is.

Elég barátságtalan egyébként ez a beszólás. Soha nem mondanék ilyet, még mérgemben sem, pedig elég cincák az idegeim az enyéimtől.

2012. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!