Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és a helyzet az, hogy tulajdonképpen Én tanítom az anyukámat illemre - sikertelenül. A bajom vele annyi, hogy:

1, teli szájjal beszél és közben fröcsög a szájából a kaja.

2, ha köhög nem teszi a kezét a szája elé, hanem beleköhög a másik pofájába. Most, kb 20 perce sikerült leköpnie a lábam egy adag slejmmel...

3, ahol áll, ott fingik jó hangosan, és utána szabadkozik, hogy nem büdös.

Ilyen esetekben mindig rászólok, de mindig talál kifogást és máskor ugyanúgy fojtatja. Ez normális? Hogy a gyerek tanítja illedelmes viselkedésre az anyukáját? És mit tehetnék...?


2012. jan. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem normális.

Ne hívd fel magadhoz a barátaid és költözz el 18 évesen.

Amúgy ha "csak" ez a baj vele, emellett gondoskodó, szerető, támogató anya, akit érdekelsz (csak egyszerűen viselkedni nem tud) talán próbáld neki elnézni, vagy abban a pillanatában beszélni vele arról, hogy ez neked mennyire kényelmetlen, amikor épp nem ezt csinálja.

2012. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
tudom nem vigasztal, de az én anyám is undorító. nem húzza le a wc-t, nem mos kezet, nem mossa a ruháit, én már odajutottam, h csak a saját dolgaimra figyelek, őt m,eg hanyagolom, ja és ha beszélgetnék v vmi, kerüli a társaságom, és a takarítás neki pazarlás, én 21 vagyok, de kb 14-15 évesen kezdődött, anyám meg most 56
2012. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
84%

"Most, kb 20 perce sikerült leköpnie a lábam egy adag slejmmel... " xddd

irasd be egy illemtanárhoz. xd

mellesleg énis 13 vagyok. ha az én anyám ezt csinálná igen elvinne a rohammentö..

2012. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Igazából imádom anyukám jól elvagyunk csak az ilyen dolgaitól idegbajt kapok :S
2012. jan. 14. 21:57
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha engem köpne le az anyám egy adag slejmmel én ott rögtön a lába elé hánynék..próbáld ki hátha rájön h. milyen undorító
2012. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vidd el valami illedelmes helyre, ott majd megtanulja, hogy ez ciki. ha ez sem sikerül, akkor vesd be amit előttem mondtak. hajráá:P
2012. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
29%

semmit ezek mara mentalis problema jeleni

anyukad oregedik

2012. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!