Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék már kisbabát,...

Nagyon szeretnék már kisbabát, normális dolog ez 20 évesen?

Figyelt kérdés

Hetek óta azzal álmodom, hogy simogatom a nagy pocakom és szinte érzem odabent kis pocaklakómat:-) Teljesen valósághűen érzem ahogy odasimul a kezemhez a hasamon keresztül, érzem ahogy létezik. Mára már addig jutottam hogy a sírás kerülgetett. Sajnos mostanában még nem lehetséges lehetséges a dolog, mert jövő nyáron fogunk összeköltözni a párommal, meg hát ugye még esküvő...

Egyszerűen megőrülök ezektől az álmoktól, a vágyakozástól, hogy egyszer majd valamikor lehet kisbabám. Nem tudom mi tört rám, mindig is családcentrikus voltam, de ez a dolog egyre jobban erősödik bennem pár hónapja.. és őszintén kicsit sem értem magam, mert a mai fiatalok minnél későbbre tolják a szülést, inkább buliznak, pasiznak/csajoznak.


Normális ez 20 évesen?


2011. okt. 20. 21:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
normális persze :)) amúgy nem vagy terhes ?:D
2011. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hormonok próbálj bébisziterkedni.
2011. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 .:Laci:. ***** válasza:
60%
szerintem teljesen normális, én is szeretnék majd nemsokára kisbabát, bár nálunk az eljegyzés már megvolt 2 napja a költözés majd fizetés után mivel elég nagy távolság van köztünk, így nem lehet busszal megoldani...de jó lenne már simogatni a párom hasát és érezni ahogy rugdos a kicsink :)
2011. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Hát sokkal normálisabb,mint nálam.Én még csak 17 vagyok de az a legrosszabb hogy ez az állapot 12 éves korom óta tart.Ha meglátok egy babát összerándul a szívem és annyira jó érzés önt el :) Imádok gyerekekkel lenni,hál' istennek van is a környezetemben és kitudom magam élni.Csak ez nem ér fel azzal,mint aki nap mint nap a saját gyerekét nevelgeti.A barátommal több mint 2 éve együtt vagyunk,ő is nagyon gyerekmániás(20éves).Lehet nagyon hülyeség meg butaság,de én ha kijárom a sulit nekem mindenképp kell egy gyerek.Ez minden álmom és nem tehetek róla.Rengeteget gondolok az anyaságra,nézegetem az árakat ilyenek :)

20 éves vagy,te már közelebb vagy a dologhoz mint én :) és nem hinném hogy ez egy rossz dolog lenne.Én csak minden jót tudok neked kívánni :)

2011. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1.: "sajnos" nem:-)

2.: nem hormonok szerintem, mert nem más gyerekére vágyom, hogy pátyolgassam, hanem tényleg a sajátomra:)

3.: az eljegyzés nálunk is megvolt már, most jön a költözés aztán esküvő és végére hagyjuk a legjobbat:-/

2011. okt. 20. 21:30
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm azt mesélte, neki akkor voltak ilyenek mikor terhes lett. Még nem is tudott róla, nem látszott semmi, nem vett észre semmit se, de már az volt:) Szóval nem vagy terhes? Amúgy szerintem normális. Én is gondolkodtam már rajta csak nem lenne apja:D mióta vagytok együtt?
2011. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

Normális. A tested 18 évesen felkészült erre, a lelked a vágyakozással, még a szellemed akadály(esküvő..stb, mikor, majd tépődés) de majd az is szinkronba ér. Úgy jó, ha az ember teste-lelke-szelleme Egy-séges (mert 1 emberről van szó,csak bizonyos szempotok szerint felosztjuk), egy irányban akar. Ellenkező esetben széttépi a feszültség ezt az egységet -

HA mást akar a test(~ösztön) és másra vágyakozik a lélek. És így tovább, ragozhatnánk :))

2011. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne lenne normális, hogy 20 évesen vágysz az anyaságra? Ez teljesen normális női érzés! :) Nem vagy már gyerek..


Én 23 éves vagyok, és hamarosan kisbabánk lesz a férjemmel.

Én is vágytam babára 20 évesen, de előtte mi is szerettük volna megalapozni a jövőnket (otthon, házasság, jövedelem) :)

2011. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen...legalább még1 fiatal akinek nem a bulin jár az esze. Igaz én még csak 14 vagyok :D de én is nagyon szeretnék majd gyereket. Imádom őket, olyan kis aranyosak. Szerintem ez a normális, nem pedig az, hogy "most idemegyek bulizni, ígymegúgy leiszom magam, azt sem tudom hol voltam, meg kivel feküdtem le" inkább akarj gyereket, egészségtelen, rövid élet helyett!
2011. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kedves 21:28!


Véletlen nem a tied ez a kérdés?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Kidobta a kérdést mikor kiírtam az enyémet:)

Én is minden jót kívánok nektek, és ha meglesz a biztos anyagi háttér akkor mielőbbi babát is kívánok!:-)

2011. okt. 20. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!