Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kapcsolatban lévő...

Hosszú kapcsolatban lévő párok! Szokott pénzelni titeket a párotok?

Figyelt kérdés
Az exem beszéli hogy a mostani barátnőjével így állnak hogy sokszor ő ad neki pénzt.Nálatok ez hogy működik??Vagy ez csak nekem új?
2012. jan. 15. 14:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
56%
Mi kölcsönösen szoktunk egymásnak pénzt adni,ha épp a másiknak nincs vagy kevés van.3 éve vagyunk együtt,nő vagyok,mindketten csórók vagyunk,szóval "pénzelésről" mint olyanról nem beszélhetünk:D
2012. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
56%
Én most gyed-en vagyok, tehát nincs túl sok jövedelmem, így a párom ad egy összeget minden hónapban sőt a régebben felvett hitelem törlesztőjét is ő fizeti most.
2012. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
54%

Csakis kölcsönösen :)

Nálam sosincs kézpénz,igy mindig ő fizet ha olyan helyen vagyunk.De cserébe én meg fizetek ő dolgait kártyával.

Nem számoljunk igazán,nagyjából ugyanott van.

Nemsokára költzünk össze,onnantól ez is megszűnik,mindenközös.Fizunk ugyanannyi nagyjából,igy nem lesz gond,költekezés szempontjából is hasonlóak vagyunk.


De van ismerős pár,csaj évek óta nem dolgozik,szleivel lakik,a pasija ad neki szinte mindenre,vagyis már inkább a csaj kér vagy kivesz a pénztárcájából.

az már durva.

2012. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
61%

Volt, hogy fél évig nem dolgoztam, akkor szerinted hogy kellett volna megoldani? Nekem nem venni tusfürfőt, tampont stb, csak hogy ne pénzeljen? Nálunk ez nem téma. Közös a pénzünk, nem számít, hogy éppen kinek a fizetése.

Nármális kapcsolatban szerintem nem pénzelésnek hívjuk, hanem közös kasszának, ami ha komoly a dolog, akkor természetes.

2012. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
77%

teljesen mindegy, hogy ki hogy él,

NEKED kéne továbblépni, és nem az

EXED barátnőjén csámcsogni !

2012. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Bocsi de sem nekem, sem az exemnek nem tetszik hogy mindig kihasználják mert ők nem magyarok és nekik mindent lehet, szerencsére lebeszéltem róluk bár nem is nagyon kellett és mi újrakezdjük őt pedig elhagyja a francba!!A kérdésem természetesen nem azoknak szólt akik együtt laknak hanem akik külön élnek még.
2012. jan. 15. 17:16
 17/33 anonim ***** válasza:
54%

Minden megkeresett pénzünk közös, szóval ha úgy vesszük, igen, pénzeljük egymást :D Nálunk az az alap, hogy nincs enyém meg tiéd, hanem minden közös. És ez akkor is érvényes, ha valamelyikünk épp kevesebbet tud lerakni az asztalra. Volt, hogy több hónapig én fizettem a rezsi nagy részét, volt, hogy ő "etetett" és még egy-két ruhadarabot is vett nekem, mert muszáj volt. Együtt vagyunk, segítjük egymást.

23/N

2012. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy meg örülj, hogy visszaszerezted a pasid, ne itt élvezkedj azon, hogy te mennyivel jobb vagy az elhagyott barátnőnél. Elég kicsinyes viselkedés.
2012. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem pénzel, én se őt, mert mindketten egyetemisták vagyunk. Mikor találkozunk meghív valamire és én is megszoktam hívni őt, vagy főzök neki itthon hálából.


19L

2012. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
54%

Több, mint 4 és fél éve vagyunk együtt, én tanulok + mellette diákmunkázok, ő dolgozik 3 éve.

"Pénzelés" nincs, viszont sokszor meghív egy italra, fizeti a színházjegyeket/mozijegyeket, szinte teljes egészében állta az eddigi nyaralásainkat (belépők,kaja stb.) plusz néha meglep ezzel-azzal. Én ezt sajnos csak apránként tudom kompenzálni (pl. moziban én veszem a rágcsát + üdítőt, én is viszek neki néha ezt-azt amire épp fáj a foga stb..).

Eleinte eléggé zavart, hogy mennyivel többet költ rám, de megnyugtatott, hogy kettőnkért (is) dolgozik, ne idegesítsem magam ezen.

Ha nekem kell valami életbevágóan fontos, és nincs rá pénzem, akkor általában megveszi nekem. Simán pénzt (szerintem) nem ad(na), de 100%, hogy el se fogadnám tőle...

20/l és 24/f

2012. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!