Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kapcsolatban lévő...

Hosszú kapcsolatban lévő párok! Szokott pénzelni titeket a párotok?

Figyelt kérdés
Az exem beszéli hogy a mostani barátnőjével így állnak hogy sokszor ő ad neki pénzt.Nálatok ez hogy működik??Vagy ez csak nekem új?
2012. jan. 15. 14:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hosszú kapcsolatban szerintem természetes, ha kölcsönösen segítik a párok a másikat ha ép anyagilag nem rózsásan állnak, de viszont ha csak az egyik fél fizet mindent az érdekes!
2012. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Mindkét exem messze jobb anyagi helyzetben volt mint én és előfordult, hogy kértem tőlük a napi szükségleteimre illetve ők maguk is adtak. Én nem látok ebben semmi kivetnivalót komoly kapcsolatban, szerintem ez természetes. Fordított esetben habozás nélkül támogattam volna én is őket. (ruhákat, drága ékszereket nem fogadtam volna el)


26 N

2012. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Pénzt így direktbe nem ad, hogy "vegyél magadnak valamit", furcsállnám is, és nem fogadnám el. (Ja, legutóbb úgy adott, hogy ott voltunk a boltnál és én szaladtam be a közös vacsora alapanyagaiért, ekkor simán elvettem.)

Én tanulok, ő meg dolgozik, és sokszor nem hagy fizetni moziban, étteremben, de nem pénzel olyan értelemben ahogy te érted.


Ha pénz kell valamire, a szüleimtől kérek.

2012. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Na de ez a lány nem kapja, hanem kéri, hogy na most kell neki 5000 erre most 3000 most 25000 stb :(
2012. jan. 15. 23:05
 25/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, jól érzem, hogy süt belőled az rosszindulat? Eleve pejoratívan tetted fel a kérdést: Szokott-e "pénzelni"...? Pénzelni te is nagyon jól, kiket szoktak. Én azt tanácsolom, hogy tedd túl végre magad az exeden, fogadd el, hogy új kapcsolatba kezdett, magyarán foglalkozz a saját életeddel.
2012. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
*te is nagyon jól tudod
2012. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

mi lassan három éve vagyunk együtt, és az utóbbi 1 évben kb. egyáltalán nincs "tepénzed" meg "énpénzem". Mikor megkapjuk az ösztöndíjakat (tanulunk még), akkor kifizetjük a telszámlákat, laptoprészletet, vagy amit épp kell, és utána az a pénz a MIÉNK. Ha veszek magamnak egy csokit, akkor veszek neki is. Nem azért, mert az Ő pénze.

Sose értettem, hogy 10éve együtt élő párok hogy mondhatják, hogy enyém, tied...jó, persze nem a bugyira gondolok...de nálunk ilyen nincs.

22L22F

2012. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt, de mióta együtt élünk közös kasszán vagyunk, ez nem is volt kérdéses soha. Bízunk annyira egymásban, hogy tudjuk, hogy egyikünk sem költ feleslegesen vagy hülyeségekre, és ha bármelyikünk szeretne valamit magának, akkor nem kell a döntést megkérdőjeleznünk és beszámoltatnunk egymást, mert hiszen mindketten keresünk. Nálunk így megy.
2012. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
86%

Én azt nem értem ki az aki lepontoz mindenkit, csak azért mert a válaszolónak adnak pénzt, vagy kér vagy mittudomén. Nem mindegy? Csak leírja nála hogy megy. Nem tőled kérnek kötsög!!!


Na.


Elnézést kérek a többiektől.

2012. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem pénzel sosem, és nem is szeretném. Olyan előfordul, hogy ő fizet valahol, de akkor legközelebb én fizetek. Nem szeretném ha ő fizetne mindent és mindenhol. Nálunk inkább fele-fele a dolog.
2012. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!