Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy próbálhatott a halott...

Hogy próbálhatott a halott nagymamája emlékével visszakapni az exem engem? Rendesen hányingerkeltő.

Figyelt kérdés

Sok év után szakitottam az exemmel,mert már nem voltak közös céljaink,nem érdekelte csak saját maga,sosem csináltunk semmit,menthetetlen volt a kapcsolat.

A nagymamáját imádtam,jobban mint a rendes családtagjai,többe látogattam mint a saját gyereke,főleg miután már alig tudta ellátni magát.

Szegény belehalt a műtétbe ami a szakitásunk után volt 2 héttel. Temetésére nem mehettem el,mert botrány lett volna,küldtem névtelenül koszorút,megviselt nagyon,gyakorltilag ő szeretett legjobban abból a családból.

Exem próbált békiteni többször,de nem mentem bele,találtam új párt,aki végre mindenben illik hozzám.

Bár tőle függetlenül se fogadtam volna vissza az exet.

Egyik reggel mentem dolgozni,megállt mellettem kocsival,hallgassam végig,és előszedte a halott nagyija gyűrűjét...

rendesen felfordult a gyomrom,hogy ennyire nem tiszteli az emlékét,otthagytam.


Vélemény?

25 körüliek vagyunk


2012. jan. 15. 20:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
MEKKORA SZÁNALOM.. FUJJJ.. Hogy lehettél együtt egy ilyennel, már ne haragudj...?
2012. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért a mondandója után is pofon vághattad volna.
2012. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Eleinte jó volt együtt,de aztán úgy gondolta hogy én már örökre vele leszek,nem kell a kapcsolatért semmit tenni,nekem elég ha kiszolgálhatom őt.

Nem igy lett.


szegény asszonynak egyszem unokája,előtte mindig inkább játszottuk a boldog párt,úgy örült nekünk.

Műtét előtt se lett neki elmondva hogy szétmentünk,felhivtam,ugy sajnáltam hogy nem láthatom az unokája miatt.De sors fintora,már semmiképp nem láthatnám.


Nyilt utcán nem égetem magam pofozkodással.

2012. jan. 15. 20:27
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

De szánalom... Mondjuk szerintem vedd úgy, h ezt látta az utolsó esélynek, h visszaszerezzen. De tényleg elég gáz...

Fogadok, hogy ő feleannyira nem szerette a saját nagyiját, mint te.

2012. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

de mit akart a gyűrűvel? eljegyezni? vagy csak oda akarta adni,mert ez volt a nagyija kívánsága, hogy te kapd?

Mert nagyon nem mindegy

2012. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

eljegyezni,feleségül venni,nagyija már régen mondta hogy az majd azé lesz aki az egyszem unokája felesége lesz


természetesen ha csak a nagyija kivánsága lett volna,mert engem szeretett,az más,az megható


Én jobban szerettem a nagymamát az biztos,amig én nem voltam,karácsonykor és húsvétkor kötelezően meglátogatta és ennyi,viszont amikortól először elvitt hozzá,aonnantól nyüstöltem,mentünk havonta,plussz én egyedül is mentem.

2012. jan. 15. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyilván taktikázott volna, mert tudta, hogy a nagymamája emlékével hathat rád a leginkább. Lehet még egy kis sajnálatra is számított tőled. Szerintem nagyon jól tetted, hogy otthagytad, ha most boldog vagy, akkor neki már nincs keresnivalója az életedben.

Egyébként ezt hívják érzelmi zsarolásnak, legyél büszke magadra, hogy nem lettél ennek "áldozata", az exed pedig biztos felnő majd idővel és rájön, hogy ennél visszataszítóbb dolgot, nem is követhetett volna el sem veled, sem a néha mamájával.

2012. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg sem hallgattad, honnan tudod, mit akart mondani? Nem érdemelte meg, hogy meghallgasd? Szeretett téged, te meg leléptél egy másik nővel, hát legalább tekintettel kellene lenned az érzéseire. Ez téged minősít. Ő csak még mindig ragaszkodik hozzád, te meg otthagytad egy másikért, és meg sem hallgatod, amikor lehet, vmi fontosat akart mondani (90% azt, hogy a nagymama neked szándékozott adni egy gyűrűt, hogy emlékezz rá) Ki is itt a tuskó?
2012. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mit akart mondani,amig együtt voltunk kismilliószor végighallgattam az igéreteit,hogy megváltozik,törödni fog velem,stb stb.

De 2 hétnél tovább sosem tartotta be.

Figyelmesen olvastad volna,akkor én vagyok a nő,és nem léptem le senkivel,csak a szakitás után megtaláltam azt aki kérés,könyörgés nélküls is boldoggá tesz.

Ő nem hozzám,hanem a kényelemhez ragaszkodik amit tőlem megkapott,még1 ilyen hülyét nem talál.

A nagyi gyűrűjét csak az unokája feleségeként kaptam volna meg.

Nem érzem magam tuskónak,mert nem áldozom fel a további életem,elég sok évem ráment már.

2012. jan. 16. 12:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem szep,ha csak azert tette,mert ugy gondolta visszaelhet a nagyija irant erzett szereteteddel.. DE ez a fiu a kezedet kerte meg a gyurujevel..hogy is nezett volna ki,ha nem azzal a gyuruvel keri meg a kezed amivel a nagymamaja szerette volna? "nagyija már régen mondta hogy az majd azé lesz aki az egyszem unokája felesége lesz " es Teged szeretett volna felesegenek.. Szerintem egy ferfitol egyaltalan nem szemetseg ha szakitas utan keri meg a kezed. Ugyanmar.. olyan rovid az elet..
2012. febr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!