Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halott vagyok. Én már nem...

Halott vagyok. Én már nem bírom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régebben mindig mentem szórakozni, szerettem a társaságot és mások is szerették ha ott voltam. Ha megjelentem valahol mindig mosolygósak és jókedvűek lettek az emberek. Nagyon sok barátom volt most meg akad 1-2 akikkel néha beszélek. Ennek az az oka hogy a legjobb barátom akit ovis korom óta ismertem a szemem előtt halt meg és nem tudtam semmit csinálni. Amikor meghalt nagyon sokáig nem akartam emberek közé menni és magamat hibáztattam és a feleségemmel is sokat veszekedtem. Aztán a feleségem terhes lett utána évekig jó volt minden. Nemrég elváltunk és egyedül maradtam. Én vissza akarom őt kapni és komolyan bármit megtennék, de ő nem akarja. Még a kutyámat is elütötték. Ezeken kívül történtek még rossz dolgok. Próbáltam már nem is egyszer elmenni azzal a pár haverommal de nem volt jó, még bunyó is lett belőle. Már unom ezt az egészet hogy mindenkit elveszítek aki fontos.

32/F


2011. dec. 26. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Probald egy szakemberrel feldolgozni ezt az egesz dolgot, a multat.
2011. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még annyi hogy sokszor a családommal is összeveszek minden hülyeség miatt.

A szakemberek hülyeségeire nem vagyok kíváncsi.

2011. dec. 26. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Eloszor is a mergedet kell megtanulni kontrollalni. Ez egyedul nem fog menni.

Nem vagyok szakember parti, de nem ugy nez ki, hogy kornyezetbol valaki is tudna segiteni. Igy be fogsz dilizni, vagy bortonben fogsz ulni, mert olyat fogsz csinalni, amit majd Te is megbansz.

2011. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem vagy kíváncsi a "hülyeségre", akkor mit vársz most??


Szedd össze magad! mást is értek durva dolgok, nem csak téged. Menj emberek közé, ismerkedj, legyél kedves, nem te f*stad a föld nevű bolygót! Nem körülötted forog a világ, neked kell közelítened az emberekhez.

2011. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a múltat (barátod halála) nem zártad le és ezért még agyilag mindig a múltban élsz, és nem figyelsz a mára, és a ma körülötted levő emberekre!


Ha a múltbéli események lezárása, feldolgozása egyedül nem megy, akkor bizony nincs más lehetőséged, mint a szakember segítségét igénybe venni! Ellenkező esetben "ottragadsz", és úgy éled le az egész életedet, hogy a ma és a jövő símán elmegy melletted.


Döntsd el, hogy mit akarsz!

A múlt életed végéig, vagy a jelen és a jövő!

2011. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amikor a feleségemmel még együtt voltunk rávett hogy menjek el. Elvitt kettőhöz de annyi elég is volt. És nem tudom mit várok. Tudod hányszor próbáltam már összeszedni magam? Valamiért sose sikerült és mindig ugyanott vagyok.
2011. dec. 26. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg azokkal foglalkozni, akik még itt vannak neked. Család, régebbi ismerősök? Biztos van valaki. A haverjaiddal meg próbálj meg jóban maradni, kérj bocsánatot tőlük és beszéljétek meg a dolgot. A volt feleségednek pedig ne könyörögj, azzal nem fogsz sokra menni. Idővel biztos megbocsátotok egymásnak, és ha nem is fogad vissza, nem fog haraggal gondolni rád. A barátod pedig nem hiszem, hogy azt szeretné, hogy szomorú legyél miatta. Sok szép emléket hagyott maga után, ez kárpótol valamennyire a veszteségért. Biztos van valami a halál után és mosolyog, ha látja hogy vidám vagy, nevet a vicceiden és tudja hogy nem vagy hibás.

Nem tudsz mindenkit megmenteni, még akkor is ha nehéz ezt elfogadni. Nem vagy isten, és ezért nem hibáztathatod magadat..

Legyél kedvesebb az emberekkel, még akkor is ha nehéz vagy nincs hozzá kedved és csinálj valamit amivel jót teszel másoknak. Lehetsz önkéntes állatmenhelyen, a Vöröskeresztnél atb.. Találkozhatsz kedves emberekkel és kevésbé érzed magad magányosnak. Nekem sokat segített.:)

2011. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

"Legyél kedvesebb az emberekkel, még akkor is ha nehéz vagy nincs hozzá kedved és csinálj valamit amivel jót teszel másoknak. Lehetsz önkéntes állatmenhelyen, a Vöröskeresztnél atb.. Találkozhatsz kedves emberekkel és kevésbé érzed magad magányosnak. "


Ez nagyon jó! Vagy ha szeretnéd megpróbálni magad, kezdj el tanulni. Válassz valami olyan elfoglaltságot, ahol számítanak rád, ahol fontos amit csinálsz. Rengeteg erőt tud adni, ha valaki segítségért fordul hozzád. :)

2011. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy tibeti szerzetes mondta a tanítványának: Az az ember, aki egyik szemét örökké a célon tartja, könnyen elvétheti az oda vezető lépést.

Ezzel szemben te mit csinálsz? Hátat fordítottál a jelennek, a jövőnek, mert mind a két szemeddel a múltat akarod nézni!

Bánt, hogy akkor nem cselekedtél semmit, és ezen nem tudod magad túltenni. Hidd el, azon már változtatni nem fogsz tudni.

De az élet azóta is számtalan lehetőséget adott már neked, hogy CSELEKEDJ, de nem ezt nézed, nem ezt keresed!

Ne nézd a múltat, figyelj a jelenre, a jövőre, figyelj azokra, akik most körülötted vannak, hiszen azok közül is lehetnek olyan helyzetben nagyon sokan, akiknek akármilyen módon, de tudnál segíteni, csak oda kellene figyelned rájuk.

2011. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!