Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha a férjetek...

Mit tesztek, ha a férjetek tetszik a fiatal nőknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval adott a szituáció, férjnél vagytok és a férjetekhez vonzódnak a nők, tehát egy elég jó kiállású férfi. Nem csak a 40 körüli nők, hanem 20-25 éves fiatal nők is. Zavarna titeket? És változtat a dolgon a nő külseje? Szóval ha egy nagyon szép és mondjuk legyen nagyon intelligens is az adott hölgy, látványosan megtetszik neki a férjetek, a férjetek meg ugye nem vakságot fogadott. Mikor akadnátok ki, vagy ez még egyáltalán nem lenne probléma nálatok?
2012. jan. 16. 16:42
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Jajj nem, félreértetek, nem vagyok férjnél és középkorú sem vagyok, csak érdekel az ilyen korúak hogyan viszonyulnak a féltékenységhez. Láttam itt az oldalon, hogy rengetegen szidták a fiatal nőket, mondván mindenkinek ők kellenek és kíváncsi vagyok ez a párkapcsolatban vagy házasságban élőkre is kihat-e, ők is féltékenyek-e a fiatal nőkre, vagy csak az egyedülállóak indítottak hadjáratot :)


Én sosem voltam féltékeny típus, aki el akar menni mellőlem, az elmegy, én maximalista vagyok, a legjobbat nyújtom, így az én lelkiismeretem tiszta, nem idegeskedem. :)

2012. jan. 16. 17:00
 12/34 anonim ***** válasza:
97%
Én örülnék neki,ha a férjem végre megtetszene valakinek és el is vinné:)
2012. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
42%
Én nem tudok a kérdésre válaszolni, mert én szoktam tetszeni a nős férfiaknak. Akkor is megnéznek, ha ott van mellettük a drága feleség:) Persze aztán én leszek a lotyó, mert a pasasnak kiesik a szeme.
2012. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%

Én nem is féltékeny vagyok, inkább r.ohadt dühös, mikor a szemem láttára próbálnak flörtölni a barátommal. Mosolyognak, szemezgetni próbálnak, köszönnek ismeretlenül, megkérdezik mi a neve... Megtépném az ilyeneket. No nem azért, mert potenciális ellenfelet látok bennük, hanem mert undorító ez a fajta viselkedés. Szánalmas.

Másfelől meg büszke vagyok a páromra, no meg magamra is, hogy mellettem alszik, az én kezemet fogja, engem szeret. :) 18L

2012. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%

Én mindig csak mosolygok mikor a 18-20 éves körüli kislányok a páromat végigstírölik, mert a külső azért nem minden, és én jobban ismerem a természetét. Nekem igazából nem esik sem rosszul, de azért büszke sem vagyok rá csak emiatt.

De fordítva is előfordult már, hogy utánunk szóltak

az utcán, hogy "Szép barátnőd van, vigyázz rá!", ő ekkor elintézte egy "jó"-val én meg legszívesebben a föld alá süllyedtem volna. Ez például inkább ciki helyzet volt, mintsem hogy büszkének kellene rá lenni, szóval erősen szituációfüggő a dolog.

Én akkor akadnék ki, ha tettekig is elfajulna a nézelődés és a flörtölgetés, pl. fogdosás, simogatás, csók stb.

2012. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
66%

Oh, igen. Az én párom iméd beszélgetni s ha valaki kedvesebb/ behízelgőbb egyből nyitotabb s ezt a csajok úgy értelmezik adja alájuk a lovat. (fiúkkal is ilyen, nem érzi a hátsószándékot egy ideig)

Na hát ő eddig mindig nálam idősebbeket vonzott. Volt lúdtalpas piás, mindenkicsaja kolléga, volt aki szappanopera szereplőnek hitte magát, egy meg MP súlytotta rövidzárlatos. :S

Ezek addig nem zavarnak amíg kinem derülnek dolgok.

Pl egyik csak azért is szívatni akarta mert nemjött össze vele. Ő meg a leghülyébb, gyanúbakeverőbb sms arzenélt írta össze. kicsit leüvöltöttem.

2012. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%

Na szépen lepontoztátok a 13-ast, pedig csak annyit írt, hogy tetszik a nős pasiknak! Íme, a féltékeny tyúkocskák :D

Én is tetszem a nős pasiknak és ők is nekem :P Féééljetek! :D :D

24N

2012. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%

Én tudom hogy a párom nagyon jó pasi. Megdobogtatja a női szíveket, elég csak ránézni. Sármos, nagyon jóképű, izmos, kidolgozott test stb.

Viszont mivel én tudom a legjobban milyen nehéz természete van, ezért néha elgondolkodok azon hogy egy kiscsaj meddig bírná mellette... hm.. talán 1-2 hónapig, de utána futva menekülne. Mondom mindezt úgy hogy nagyon szeretem a férjem. De ISZONYÚAN nehéz vele.


Szóval, kérdésedre válaszolva, mit tennék ha tetszene egy csajnak? Semmi különöset. Finoman szoktam figyelmeztetni hogy nálam csak 1-szer hibázhat, utána nincs sírás-rívás visszakönyörgés. Szó sem lehet ilyenről. Akkor már hiába siratná a meghitt, boldog családias kis egységünket.


Anyukája még régebben mondta is neki viccesen hogy ha engem meg merne csalni, haza hozzájuk aztán nem költözhet.


De tudom hogy szeret és esze ágában sincs ilyen butaságokra pazarolni az idejét. Egyszer már pár éve rástartolt egy kiscsaj, de a párom kedves hangom megmondta neki telefonba (hallottam) hogy ő foglalt és ezt a kapcsolatot a világon senkiért sem kockáztatná.


30/L, 38/F

2012. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
46%
Én kifejezetten a nős pasikra bukom :-)))))))
2012. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nekem minden válasz hasznos volt, nem értem páran miért pontozták le a válaszolóimat.

Az, hogy valakinek a nős pasik tetszenek az ő dolga, ha ő így akarja, legyen így, mindenki a maga sorsának kovácsa. A válaszokból is látszik, hogy aki szereti a párját, azt nem lehet elvenni tőle. Szóval csak azt tudják elszedni, aki nem is szeretett titeket igazán.

2012. jan. 17. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!