Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák! Szoktatok a...

Fiatal anyukák! Szoktatok a férjetek nélkül a barátnőtökkel elmenni néha szórakozni? Vagy ez elítélendő?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy, én ma is megyek, pont azért ülök a gép előtt, hogy valami klassz könnyen elkészíthető frizurát keressek magamnak. Ma biliárdozni megyek a barátnőmmel, előtte meg moziba. A férjem itthon marad ma a babával. 11 hónapos már nem szoptatok, nyugodtan kimaradhatok éjszakára, bár ez nálunk még a házasságunk előtt sem volt gond. Volt hogy együtt mentünk a Szigetre, de csak második nap este akadtunk megint össze. Persze, ez fordítva is igaz, ő is szabadon mehet, igazából nekem a másik oldal nem fér össze, hogy a gyerek születése után mindenki átmegy apuba és anyuba. Szerintem ez nem egészséges, de mindenki maga tudja.
2009. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szoktam elmenni szórakozni, de nem is ítélem el azt aki elmegy. Ezt mindenki maga döntse el. Én a terhesség előtt sem jártam el és a férjem sem. Egyszerűen nincs igényünk rá. Persze megyünk kirándulni, meg másokkal is találkozunk, de együtt és nem külön.
2009. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem elítélendő. Ha van rá igényed, menj. Jót fog tenni neked.
2009. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem ez teljesen természetes. Néha neki is jó h.lyülni egy kicsi a haverokkal, meg nekem is a barátnőkkel. A lényeg, hogy egy pár közös programokat is szervezzen, ne csak külön utakon járjon.
2009. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sőt mivel én hegyet mászom és vitorlázom, ezért nem is barátnőkkel, hanem barátokkal mentem el. (Most már nagyobbak a gyerekek, de most is megyek)
2009. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, az az elítélendő, ha csak a férj formál jogot magának arra, hogy menjen, míg az anyuka folyton a 4 fal közt kuksol. Jó szórakozást! :)
2009. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék,de nincs kivel és nincs hová.Meg aztán hová tenném a gyereket...apa dolgozik estig,ha hazajön elmegy edzésre vagy máshová,szinte mindig egyedül vagyok a babával.Meg most már a nagyobbik gyerekkel,mert suliszünet van.

Hétvégén ha meg mennék valahová,apácska fáradt inkább átalussza a délutánt.

ha lehetne,mennék biza.

2009. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Na erről beszéltem :(

Ha a férjnek nincs annyi esze, hogy magától rájöjjön, hogy a felesége is ember, és szeretne néha szórakozni, akkor a feleségnek ki kell vívnia ezt a jogát. Elődeink sokkal többet kivívtak (szavazati jog, oktatás, stb.), ugyan mi ez ahhoz képest? ;)

2009. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
én még barátommal is, ha éppen van ...
2009. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem megyek,de nem azért mert nem szeretnék,hanem mert a babàm pici,nem szivesen bizom rà senkire,és a férjemet ismerve fél ora utàn feladnà a baby sitterkedést.

Pedig màr nagyon vàgyok egy este elmenni moziba,vagy csak egy kozmetikushoz,esetleg ruhavàsàrlàsra teljesen egyedül.

Ha neked van rà lehetöséged,hajrà!

2009. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!