Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha a férjetek...

Mit tesztek, ha a férjetek tetszik a fiatal nőknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval adott a szituáció, férjnél vagytok és a férjetekhez vonzódnak a nők, tehát egy elég jó kiállású férfi. Nem csak a 40 körüli nők, hanem 20-25 éves fiatal nők is. Zavarna titeket? És változtat a dolgon a nő külseje? Szóval ha egy nagyon szép és mondjuk legyen nagyon intelligens is az adott hölgy, látványosan megtetszik neki a férjetek, a férjetek meg ugye nem vakságot fogadott. Mikor akadnátok ki, vagy ez még egyáltalán nem lenne probléma nálatok?
2012. jan. 16. 16:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Szóval fiatal vagy és egy középkorú nő férje tetszik? :D (nem olvastam el mindent, első blikkre ez jött le és csak poén, félre ne értsd, nem is biztos, hogy eltaláltam)

Amúgy hát igen... bizalom kérdése. Szerintem butaság kiakadni ilyeneken, mert a nő maga alatt vágja a fát, ugyanakkor valahol megalapozott. Bizalom. Ha a férje szereti, nem fog belemenni. És a fiatal nőben van tartás és tényleg intelligens nem megy bele, még akkor se, ha ő is tetszik a férjnek. Ami az ő részéről meg legalább olyan gyomortekergető érzés, mint a feleség részéről a Mi van ha érzés. Na mindegy. Bizalom.

19/l

2012. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, ennyi igaz :) Bár, mondjuk annyira nem (23), de semmi egyéb :) Csak az idősebb nők megítélésére voltam kíváncsi :)
2012. jan. 20. 22:53
 23/34 anonim ***** válasza:

Nem zavar.

Azért nyomulnak rá, mert jóképű, hát elvégre nekem is tetszik.

Jobb, mintha ronda lenne, és nem nyomulna rá senki.

Jóképű srác a barátom, és nagyon kedves is, jó, hogy tetszik a nőknek.

Ez természetes a jóképű férfiaknál.

De a szép nőknél is, úgyhogy ez oda-vissza működik.

2012. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"...annyira nem (23).." :))) Persze, lassan nyugdíjas jegy kell, igaz? :))

Egyébként ez érdekes dolog. És nehéz. Mindhárom oldalról, felteszem. Amúgy szerintem nem a nő külsején, hanem a belsején múlik több. Az dönti el, hogy elszereti-e a férjet, vagy nem. :/

19/l

2012. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Hát, jó kérdés. Az biztos, hogy nem a külseje, de ez az elszeretés dolog. Apukámat lehetetlen lenne elszeretni anyukám mellől, pedig lassan 25 éve házasok és már házasság előtt is együtt voltak ööö, azt hiszem 5 éve. Szóval gyerekszerelem, ha mondhatjuk így :)
2012. jan. 20. 23:16
 26/34 anonim ***** válasza:

Az a legszebb. Nagypapám volt így a nagymamámal. Ők olyan 18 évesen ismerkedtek össze, de őt se lehetett volna elszeretni nagymamámtól. És hallottam ugyanezt nagy kaszanova apukákról is (akik szintén a nagyszülő generáció tagjai).

Anyukám viszont ezzel (is) cseszte el. A féltékenykedéssel. De tényleg is. Mert ez csak egy nagyon mellékes ága annak az eposzdómnak, ami elszúrta a házasságukat.

Egyébként meg.. esendő az ember, persze, szóval előfordul. Mondjuk ha gyerek is van, az nagyon csúnya. Mert tényleg teljesen ártatlanok szenvedik meg. És persze ott van a férj, aki szintén felelős, ha hagyja magát elszeretni, de ő is esendő emberből van, ugye...

19/l

2012. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

"Mit tesztek, ha a férjetek tetszik a fiatal nőknek?"


Nagyon gyorsan beszerzek egy válóperes ügyvédet.

Valljuk be, nem vagy már fiatal így a 40-es éveid környékén.

2012. jan. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Utolsó, bocs, de ezt komolyan nem értem.

1: Azért válnál el, mert a férjedet megnézik?

A második részt pedig őszintén nem értem. Ki 40? Vagy írtál korábban és nekem nem fér össze? Bocsi, komolyan nem világos.

2012. jan. 21. 12:34
 29/34 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én egy szinte ugyanilyen szituációban vagyok.(Remélem nem én vagyok a huszonéves hölgy.:)

A huszonéves nő részéről:azt írtad,semmilyen lépést nem tesz a férjed felé,csak köszön,nem beszélget,nem írogat rá közösségi oldalon,nem lájkol,nem commentel,szóval szerintem ez azt jelenti,a fiatal hölgy abszolút nem vadászik a férjedre.Írod,h úgy néz rá..nem lehet,hogy ezt csak te látod így?A férjed bátorította is valaha a fiatal lányt?Ha igen,mivel?

Ha én lennék a negyvenes nő,én megbíznék a lányban.

2012. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Lehet, h rosszul értelmeztem,de nekem úgy jött le, egy 40 körüliférj-feleségről, és egy huszonéves lányról szól a történet.Másnak nem?
2012. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!