Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahonosításos kérdésben...

Visszahonosításos kérdésben tapasztalatok valakitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Közeli hozzátartozóm a mai napon tett állampolgársági esküt egy Fejér megyei városban. A mai napon csak a visszahonosítási okiratot kapták meg, a személyi igazolványt és a többi iratot csak később fogják megkapni, amiért külön be kell majd menni az anyakönyvi hivatalba.


Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy:

- kb. mennyi idő múlva fog az új, magyar személyi igazolványa megérkezni? (gyakorlati példákra gondolok)

- mikortól tud majd magyar útlevelet csináltatni?


A leginkább gyakorlati tapasztalatokkal rendelkezőket kérdezek, mivel az anyakönyvvezető válaszai nem voltak túl egyértelműek.


Köszönök minden választ!



2012. jan. 17. 23:12
 1/1 Grim13 ***** válasza:
Papiron azt hiszem 3 hét nekem 3 hónap volt de mivel szép nevem van ők meg analfabéták elírták.... de 2. alkalommal 2 héten belül megvolt úgyhogy 3*4+2=14 hét :D útlevelet szerintem onnantól csináltathat hogy megvan a szig de nem kellett csináltassak így nem tudok biztosat és lusta vagyok ezt végigolvasni ezért [link] belinkelm :D
2012. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!