Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobb...

Mit csináljak, hogy jobb legyen a kedvem?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan rossz kedvem van. 3-4 napja. Hányingerem is volt, aludni sem bírok. Ki kéne mozdulnom, de nemrég költöztem ide. Könyvtárba is csak nyugdíjasok járnak. Semmi normális program nincsen ebben a községben, páromra nem számíthatok. Unom az agyam nagyon. Nem akarok depressziós lenni. És ki akarom aludni magam végre kicsit.

Mit csináljak?

23/N



2012. jan. 19. 20:11
 1/3 anonim válasza:
menj el a barátnődhöz és egy kicsit beszélgesd ki magad:) az alvást tekintve pedig próbálj meg este lefeküdni, az agyadat kikapcsolni és nem gondolni semmire se :)
2012. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos van kedvenc zenéd, dübörögtesd ahogy jól esik, nézd meg a kedvenc filmjeidet, főzd meg a kedvenc kajádat, menj el a barátaiddal valahová... :) nekem a zene mindig segít :) :)
2012. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most írtam, hogy nincs senkim. Munkám sincs, nagyon unom magam. Melót keresek, de állandóan csak karácsonyra kellenek mindenhova az emberek. Esetek felénél fel se veszik. Egész héten. KO vagyok.
2012. jan. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!