Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "rázzam fel" a párom a...

Hogyan "rázzam fel" a párom a punnyadásból?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, nem én vagyok vele elégedetlen. Úgy látom, ő érzi így rosszul magát!

HELYZET: Munkahelye van, jól keres kevés munkával. Tehát: napközben sokat van egyedül, unatkozik, nem tudja lekötni magát, engem nagyon vár haza, de akkor elkezd inni, "a hangulat kervéért". Nem jár sehova, de minden este megvan a kis piaadagja. Mivel elhagyta magát, sokat hízott, amivel nincs kibékülve. Úgy látom, nem találja magát. Mondtam már neki, hogy sportoljon egy kicsit, rengeteg ideje van, de nem. Ha kedve van, vállaljon másodállást, több jogsija van, de azt sem. Mit tegyek? Félek rossz irányba megyünk. Amúgy szeret és érzelmileg jól vagyunk.


2012. jan. 20. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy sem tudod felrázni, ha ö nem akarja, akkor te nem tudsz semmit sem tenni. Ahogy irod, neki tökéletesen megfelel ez az állapot, esze ágában sincs rajta változtatni. De ha az én párom lenne, akinek "minden este megvan a kis piaadagja", elég hamar meneszteném, mert ez az alkoholizmus kezdete.
2012. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szervezz magatoknak kis programokat (közös főzés, filmezés), sétáljatok közösen, sportoljatok együtt. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Lehet, hogy valamilyen vitaminhiánya is van, attól kedvetlen. Nem ártana ezt kivizsgáltatni. Ha semmi ilyen baja nincsen, akkor szedjen ginseng kapszulát.

28L

2012. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!