Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam fel a férjemet?

Hogyan rázzam fel a férjemet?

Figyelt kérdés
Építkezni kezdtünk,elfogyott a pénz.Nekem most járt le a gyedem,munkát nem találtam még.Pénzünk fogyóban.Ő meg nem megy eldolgozni,mert eddig önálló volt és nem tudja elviselni,ha dirigálnak neki.Nem érdekli semmi,nem tervez,mert úgyis fordítva sül el minden.néha bejön egy kis munka,azt megcsinálgatja,de ennyi.Közben ott a hitel,a gyerek,a gázszámla.Nekem már gyomoridegem van,nem alszok hetek óta.Fagyoskodok napközben,hátha kevesebb lesz a számla.És nem tudok hatni rá,mindig hárít,hogy hagyjam.Tudom,hogy őt is bántja a dolog.de néha azt érzem,belesz...rik mindenbe.
2011. dec. 12. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem mentek totál csődbe és nem lesztek hajléktalanok, addig úgyse veszi észre magát. Utána pedig majd jön az, hogy minden a te hibád, majd minden az ő hibája.


Sajnálom, de ez így lesz. Fel kéne nőnie a feladatokhoz és észrevennie, hogy el kell tartania minimum egy gyermeket, valamint lenyelni a békát, ha XY 'dirigál' neki a munkahelyén. Ilyen ez a fránya élet.

2011. dec. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal egyetértek az előzővel, hogy amíg csődbe nem mentek, nem lesz változás, úgyhogy ne éhezz és ne fázz. Azzal viszont nem értek egyet, hogy ezzel mindennek vége. Lehet, hogy utálja az építkezést, a kölcsönt, és tudat alatt meg akar szabadulni tőle, és utána ha albérletben is, vagy nem tudom hol laktok, jobb lesz, ha nem lesz teher.
2011. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki a számlákat, majd mutasd meg neki a bankszámlátokat. Hogy lássa, mennyi pénzetek marad hónap végére, amiből a gyereket is etetni kell.

És igen, ne fagyoskodj, a gyereknek sem tesz jót ha hideg van, megfázik aztán lehet költeni pluszban gyógyszerre is.


Párom is hasonló mentalitással állt hozzá a dolgokhoz, de mikor megszületett a lányunk, feladta a vállalkozását és elment dolgozni egy céghez. Ha magáért nem is, de a gyerekéért változtatott.


Ha nagy ellenállásba ütközöl, azt javaslom, hogy játszd ki a "hazaköltözöm a szüleimhez" kártyát. Ettől már csak észhez tér, hogy nem vagy hajlandó kisgyerekkel fagyoskodni és éhezni, mert nincs pénzetek már szinte. 40ezer forintból nem fogtok tudni megélni, főleg télen.

2011. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!