Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért, , útál'' a családom?

Mért, , útál'' a családom?

Figyelt kérdés
Van 2 nővérem.Egyik 23 éves a másik 20 én meg 12 vagyok. A 20 éves nővéremmel mindig vitatkozok..ma azon vesztünk össze ,hogy nem osztottunk el egy forró csokit mert csak 1 volt ..megitta a forrócsokit és kb olyan fél óra után hazajött a 23 éves nővérem és megkérdezte tőllünk hogy kérünk-e forrócsokit. mondtam neki hogy nem mert Reni megitta az utolsót erre Reni mondott rá valamit amit nem értettem és apa elkezdi nekem hogy : leszedi a fejem. és erre mondta Reni hogy de jó lenne..Nem tudom hogy mit csináljak.szerintetek?
2012. jan. 20. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:
nincs olyan nap hogy ne veszekedjünk valami miatt.:''(
2012. jan. 20. 20:26
 2/9 A kérdező kommentje:
és szerintem el se hiszitek hogy mennyire rosszul esik nekem hogy veszekedünk.:|
2012. jan. 20. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem utálnak :) Csak lehet, hogy valami miatt idegesek. Meg hát nagy a korkülönbség. De ne aggódj, ha kicsit nagyobb leszel, akkor már nagyon jóban lesztek :)
2012. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de minden nap ideges lenne?
2012. jan. 20. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
miért a te fejed szedné le apád hisz nem te ittad meg?
2012. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudod engem a legkönnyebb szidni mivel én vagyok a legkisebb..
2012. jan. 20. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem utál a családod, csak nagy a korkülönbség. Az én húgom 11, májusban lesz 12 és mi összekapunk néha. Ő is úgy érzi, hogy utáljuk és én is így éreztem ennyi idősen. Ez igazából életkori sajátosság, a kamaszkor hajnala, amikor ilyen fekete báránynak érzed magad a családodban. A nővéreid tanúsíthatnának kicsit több megértést és visszaemlékezhetnének, hogy ők is voltak 12 évesek. Próbáld nem a szívedre venni ezeket a dolgokat és idővel sokkal könnyebben megértitek majd egymást, hidd el. Kitartás és türelem, a világon a két legnehezebb dolog, de ez van. Ha eleged van, kapcsold be a tévét, fogj egy könyvet, merülj el benne. Állítólag nem szabad "fantáziába menekülni" a stressz elől, de szerintem ez hülyeség, egy könyv elvonja a figyelmed, kikapcsol és kicsit átránt egy másik világba. Csak közben ne felejtsd el, hogy a fantázia is a valóság szülemény, íróké, így aztán a valóság az, ami a sok, olykor láthatatlannak tűnő izgalmat, örömöt, szépséget rejti. Te csak élvezd a 12 éves kort és hidd el, hogy minden jobb lesz. TÉNYLEG jobb lesz, esküszöm. Nem két nap, nem két hónap. Pár év, de jobb lesz. Velem is így volt, ezt mondom a húgomnak is. Ne aggódj, nem utál senki! :)

19/l

2012. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kisebb v es kihasznaljak a helyzetet beszelj veluk es mindd el h bant h igy viselkednek
2012. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkitől!:D
2012. jan. 21. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!