Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy sosem lesz normáli...

Félek, hogy sosem lesz normális férjem, családom, mert én vagyok az a nő, akitől a nők féltik a férjüket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. Nem vagyok cicababa, csak egy igényes ember, aki szeret csinos lenni, szereti, ha elismerést kap másoktól. Egész életemben olyan voltam, aki felrúgta a szabályokat, nem követte a tömeget, de az erkölcsömön sosem esett csorba. Jártam nővel is 2 évig, ezt sem szégyenlem, sőt, örülök, hogy része volt az életemnek. Jelenleg jó munkám van, házam, tudok utazgatni. Ami hiányzik az életemből, az az állandó kapcsolat és szeretet. Szüleim példájából adódóan nem tudom komolyan venni a férfiakat, nem tudom feláldozni a függetlenségemet. Addig érdekelnek, míg meg nem kapom őket és itt most nem a szexre gondolok. Már lassan 30 leszek és még mindig ott tartok, hogy mikor a másik fél belém szeret, én meghátrálok, nem akarok elköteleződni. Kívülről úgy látszom, mintha megkaphatnék sok embert és nem lennének problémáim ilyen téren, pedig vannak. Nem érzem magam jól így, de valami meggátol abban, hogy változtatni merjek. Nem tudom, hogy mi lesz velem, nem vagyok boldog. Mikor másokkal beszélek erről, akkor nem hiszik el, mert azt gondolják, a saját problémáik nagyobbak, az enyém jelentéktelen. Mindig ilyen nő nem akartam lenni. Szerintetek örökre egyedül maradok és nem leszek képes elköteleződni? Vagy mit kéne tennem, hogy ez más legyen? Voltam szerelmes, de amint közel voltam ahhoz, hogy komoly dolog legyen belőle, megijedtem.
2010. nov. 30. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Szerencsétlen. xD
2010. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz, mert jatszol veluk es az erzelmukkel. Lehetseges hogy mas nok ferjei is csak addig erdekelnek, mig meg nem kapod oket?
2010. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Változtass a hozzáállásodon a kapcsolatok terén... Ne egy újabb strigulát keress, hanem egy komoly kapcsolatot.. Hs megismersz valakit, adj neki esélyt hogy közelebb kerülj hozzá...

Vagy van egy másik lehetőség is amiért így gondolkozol: félsz attól hogy téged hagynak el.. A kockázat bennevan minden kapcsolatban...

2010. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A te ajtódon is kopogtat majd a nagy szerelem ne aggódj. Ha magadat simerve úgy gondolod, hogy valóban egyedül fogsz maardni, akkor meg tesslk változtatni az élet stílusodon. Próbálj egészen más értékeket keresni a leendő párodban mint eddig. Próbálj teljesen másképpen hozzá állni a kapcsolatokhoz.
2010. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
a te életed ,a te döntésed amíg nem akarsz ezen változtatni addig ilyen is maradsz. szerintem aki akar az tud változni és tudja értékelni ha valaki szereti. családomban is volt ilyen nőszemély, aki mindig a függetlenségére volt büszke, sosem volt mellette sokáig férfi, nem kellett neki senki.. és mi lett a vége? 45 éves korára már nem kellett igazán senkinek mivel már "kiöregedett". a korabeli férfiak már mind megállapodtak a fiataloknak meg nem kell már egy 45 éves vénlány... gyereke sem lett, és egyedül maradt öreg korára (már elmúlt 60)
2010. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szia,ne haragudj,de felnőtt ember vagy!ne fogd szüleid hibájára!!Ezért amit te teszel,már te felelsz,nem anyád vagy apád.Kapd össze magad mert egedül fogsz ücsörögni valami nyugdíjasotthonban,ahol a kutya se törődik veled.Sajnos kikell ábrándítsalak a hiba benned van!és elég komoly.Merem állítani h szakemberhez is kéne fordulnod,ennek már orvosi neve van.Azért kívánom h gyógyulj meg,és legyél boldog,mielött tönkreteszel másokat akaratodon kívűl.
2010. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Te jo eg, en meg csak 19 eves vagyok, de mintha magamat olvasnam. Bocs az offert, de ez arconcsapas volt. Jesszus, ez lesz velem is?? Nalam meg csak 3 eve tart, azt gondoltam kinovom... Erzelmi nyuszi vagyok, pont mint te, kepes vagyok valakiert honapokig futni, aztan elerem amit akarok es mar nem is olyan erdekes, lelepek. Hu, ez igy leirva szornyu...tenyleg bocsi, csak sokkolt a dolog. :(
2010. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Első, te lehetsz egy elég nagy szerencsétlenség, gondolom, 13 vagy:)
2010. nov. 30. 14:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem, 16. De már van annyi eszem, hogy nem futok el attól akitől akarok valamit. Úgy látszik neked nincs.
2010. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős a helyzet, mert én is gondolkodtam hasonlóképpen egy időben.


Szerintem előbb magaddal kellene "rendbe jönnöd", letisztázni magadban a dolgokat, hogy mit szeretnél, miért. Változtatni kellene a hozzáállásodon, de ehhez először magadat kell jobban "megismerned", és csak utána párt keresni.


Az én tanácsom az lenne, hogy járj nyitott szemmel, menj társaságba, csináld amiket szeretsz, légy nyitott az emberekkel kapcsolatban, ismerkedj semmiképpen se zárkózz be. Viszont ne is görcsölj rá a témára, mert attól csak rosszabbul fogod érezni magad.


Szerintem találni fogsz majd valakit, de ez sokszor idő kérdése, nem megy egyik napról a másikra. :)


Sok sikert!

2010. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!