Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valakinek ilyen anyósa?

Van még valakinek ilyen anyósa?

Figyelt kérdés

Sokat próbál segíteni, kedves, nem szól bele semmibe, de ha ő takarít át kell takarítani a lakást, ha főz, az egész konyha koszos, és rumlis, ha hazajön a boltból, nem mos kezet, stb...

Tudom, örülhetek, hogy segítőkész, ezért nem is mondok neki rosszat, de nagyon sokszor felbosszant, amit nem tudok kivel megbeszélni.


2012. jan. 21. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor takaritsál, fõzzél te és akkor nem lesz ez a probléma közöttetek.
2012. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
52%
Költözzetek el, és akkor élheted a saját életed és a jó viszonyotok is megmarad.
2012. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én csinálok mindent, de néha azért ő is csinál ezt-azt.

Költözni még nem tudunk.

Köszi, hogy nem a kérdésre válaszoltatok!

2012. jan. 21. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Nekem. Barátságos, vendégszerető, nincs tipikus anyós gond vele. Hanem annál sokkal rosszabb: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2012. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, hogy ennyi a problémád. Ha nem tetszik a rendszer, költözz el, ne az ő vendégszeretetét élvezd!
2012. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azzal bosszant föl, hogy rumlit csinál a saját konyhájába?

Igen, biztos vannak olyan anyósok, akik ilyet csinálnak, de engem nem érdekel. Ő konyhája, ő lakása. Ha nem tetszik, lehet költözni.

2012. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, okés hogy segiteni akar, de néha több kárt csinál mint hasznot. És ugyan ki merne szólni, hogy aztán vita meg harag legyen! Ez egy örült nagy patt helyzet, az embert eszi a fene a dolgok miatt, de szólni nekem sincs bátorságom, sőt értelme se lenne. Sok bölcs hozzá szóló, ha anyósod főz egy kajcsit ami neked pl nem tetszik, mit teszel, szóvá teszed, vagy jó képet vágva magadba erőlteted? Hát persze hogy magadba erőlteted!
2012. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Vendégszerete??? Másik két gyereke elhagyta, mi itthon maradtunk vele. Én takarítom a házát, a konyháját, a wc-jét. Most éppen beteg voltam, azért nem én csináltam. Mint írtam is, tudom, hogy nem panaszkodhatnék rá, neki nem is mondok rosszat, ezért írtam nektek!

Csak nagyon felbosszant. Olyan hülyeségeket csinál. Pl úgy mos fel, hogy előtte nem söpröget, én meg utána moshatom át a felmosórongyot, hogy kijöjjön belőle a kosz. Ezek nem tragédiák, hanem bosszantó dolgok, mint írtam is.

2012. jan. 21. 22:15
 9/12 A kérdező kommentje:

7. válaszolónak: Köszi!!!!

Ez az, hogy szólni sem lehet, hiszen segít sokat. Te soha nem szólsz, persze kedvesen, normálisan, inkább magadban tartod a dolgot?

2012. jan. 21. 22:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmit nem lehet úgy közölni hogy ne legyen belőle harag. De pl nagyon unom már hogy a konyhaszekrény fogantyúja dzsuvás mert pl főz és ősze fogdossa.Takaritani abszolut nem takarit, saját házában se, de nálunk se. Bár a miénk egy igen speciális eset.
2012. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!