Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy elutasítottam?

Jól tettem, hogy elutasítottam?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket legyetek kíméletlenül őszinték!

Tegnap este párommal egy jelentéktelennek induló szóváltásunk volt. Elég idétlenül sült el egy poén és én nem voltam vevő rá. Úgy alakult, hogy kb. fél óra múlva hülye idegbetegnek hordott le.Én azért haragudtam meg, mert bár össze szoktunk hajtani néha, de soha nem szoktunk kígyót-békát mondani egymásra. Kicsit később nyújtotta a száját puszira, elutasítottam, sőt megkért költsem reggel , én meg megkértem állítsa be a telefonját ébresztőre, azóta összesen 4!!! szót váltottunk. Én nem közeledek, ő duzzog. Nekem nagyon rosszul esett amit mondott. Jól van ez így? 28 évi házasság után így kell lerendezni egy problémát? Várjam meg míg legalább elnézést kér, vagy kezdeményezzem én a beszélgetést. Nem hiszitek el, de ez a kukaság rosszabb mint amikor idegbetegnek mondott.


2012. jan. 21. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
állj oda elé mondd hogy rosszul esett amit mondott aztán béküljetek ki.
2012. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem huszonévesek vagytok először, örülj neki, hogy még szeretitek egymást, ha így bedurcáztok.
2012. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem.Mert lehet veszekedni,meg morogni,de este ki kell békülni.Ő akart is.

Haragot átvinni másik napra nem szabad.

2012. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy a hibás! Ha nem pusziltad meg,amikor ő békülni akart,sőt nem is voltál hajlandó reggel felkelteni,akkor most neked kell kezdeni as békülést.
2012. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én itt nem értek valamit. Ritka az ilyen eset, de jót derültem. Ez most komoly? 28 éve vagytok házasok és össze tudtok kapni valami piti dolgon? Nem értem. Lehet azért, mert mi még csak 27 éve vagyunk házasok.-:))))
2012. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is berágnék,ha valaki leidegbetegezne..de nagyon..nem tudom a megoldást,legalább bocsánatot kért?
2012. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyél Te az okosabb, tedd meg az első lépést a békülés felé.
2012. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Olyan buta dolog duzzogni!


Menj oda hozzá, és mondd el, mi esett rosszul egészen pontosan, beszéljétek meg!

2012. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28 éves háázasság után ilyen szinten vagytok??? te jóisten.
2012. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mint az oviban
2012. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!