Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi beteg szülő,...

Miért van ennyi beteg szülő, aki terrorizálja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Mit élveznek abban ha abnormálisan viselkednek?
2012. jan. 22. 18:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem, egyeseknek miért okoz kéjes örömet név és arc nélkül leoltani boldogot, boldogtalant interneten keresztül. Talán fel is teszek róla egy kérdést, és ha valaki SZERINTEM nem megfelelő választ ad rá, akkor megmondom neki, hogy ő bizony egy visszamaradott, csökevényes agyú nyomorult. Mert így van. Mert én, A kérdező, így mondom.


Leírtad a kulcsot, barátom: depressziós, nincs tudatában a dolgainak, mentálisan nem egészséges, EZÉRT gondolja úgy, hogy terrorizálhatja a normális gyerekét. És ebben vajon mi olyan nehéz neked, mélyen tisztelt, érett gondolkodású kérdező? Erre válaszolj nekem, aztán majd én meg eldöntöm, hogy tökéletes-e a válasz, vagy te vagy a töketlen. :)

2012. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Kezdenek gyűlni a debilek....
2012. jan. 22. 21:43
 23/36 A kérdező kommentje:
KIVÁNCSI VOLTAM HÁNY ÉS MILYEN VÁLASZ ÉRKEZIK...
2012. jan. 22. 21:44
 24/36 A kérdező kommentje:
Én azt tartom értelmes embernek egy alap példával,akitől ha kérek egy pohár vizet akkor egy pohár vizet kapok,nem pedig egy tányér rizst..Tehát nem az ellenkezőjéről kezd el papolni...Ez egy felmérés volt mennyire figyelnek az emberek mások mondataira vagy csak elkezd belőlük ömleni a ......
2012. jan. 22. 21:47
 25/36 anonim ***** válasza:
32%

Talán megtanulhattad volna magyarul kifejezni szabatosan a kérdésedet,és nem általánosságot írni!

Akkor más válaszokat kaptál volna!

Ma a beteg szót legtöbbször nem a valóban betegekre használják csak. Hanem mindenkire,aki nekik nem szimpatikus!

2012. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
32%

Még annyit, te nem egy pohár vizet kértél,hanem csak valamit!

Még egyszer:fogalmazz pontosan és félre nem érthetően!

2012. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Értettem,elnézést!!!!!!!!! :))))
2012. jan. 22. 21:54
 28/36 anonim ***** válasza:
23%
... és lehetőleg ne debilezz le másokat a saját hibád miatt, mert ettől csak a saját egód nő, viszont te magad csökkenni fogsz az emberek szemében.
2012. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

82%-os nagyon nagy vagy! A válaszod: TÖKÉLETES VÁLASZ!

Persze, nem én vagyok a kérdező. :D

2012. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
Ohh, köszönöm a bókot! A mai nap ettől lett nekem TÖKÉLETES!
2012. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!