Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém kezelhetetlen, mit...

Öcsém kezelhetetlen, mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés
Nevelőapám elkényeztette öcsémet...-még csak 5 éves, de már mindenkit irányítani akar. Egyszerűen az agyamra megy. Mindent megvesz neki, ha kell, ha nem. Több játékból vesz neki egyformát, ahogy kinyitja a száját, már megvan neki. Van 3 hajszárítónk /nem tudom, minek, nevelőapám vette, mert öcsémnek mindig másik kellett-könyörgöm, egy ötévesnek hajszárító??/ Tönkrement a fekete, erre elkezdett hisztizni, hogy neki csak az jó, vegyünk neki másik feketét. Nevelőapám már másnap vett is. Hiába mondjuk neki szép, akár csúnya szóval, hogy ne nyalja a kisgyerek seggét, nem ettől lesz jó apa, még mi vagyunk a szemetek, hogy sajnáljuk a gyerektől, amit kap. Nemsoká elköltözik és itt hagyja a gyereket. Mi nem fogunk neki mindent megadni, amire csak kinyitja a száját /nem is telik majd rá, és teljesen felesleges. Rengeteg olyan kisgyerek van, akinek csak egy autója van, de úgy vigyáz rá, mintha kincs lenne. Sőt, olyan is van, akinek egy kisautója sincs.../ Állandóan hisztizik, ennyi idős létére ver engem, és anyumnak is nekimegy. Nem kis darab, 120 cm-nél magasabb és 30 kiló, anyum csak 45, és én is csak 50 vagyok, simán felborít minket. Félünk, mi lesz vele/velünk később, ha majd valamit nem kap meg...és rájön a verhetnék. 18/L
2012. jan. 22. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a nevelőapátok alaposan elrontotta ezt a gyereket, jó kis meló lesz majd a hisztit kinevelni belőle. Alkalmazhatjátok a szuperdadás módszereket: bünti sarok, határozott beszéd, következetesség. És természetesen jutalmazási rendszer, nem mindent megvenni, hanem mindent csak akkor kaphat meg, ha jól viselkedik, és kiérdemli.
2012. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!