Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi munkát vállaló...

Külföldi munkát vállaló férj-eltávolodás, vállás?

Figyelt kérdés

A férjem évekig Németországban szeretne dolgozni,most intézi egy ismerőssel aki már évek óta ott dolgozik(kecsegteti minden földi jóval),havonta kb 5 napot jönne haza ,én pedig egyedül lennék az 5 éves és 16 hónapos gyerekeinkkel.

Ősztöl a pici bölcsibe menne és pedig vissza dolgozni...előre rettegek az egyedüllétől,magánytól,túlterheltségtől.


A házkölcsön miatt akar menni,visszafordíthatatlan,jövőt akar teremteni...hiába mondom neki,hogy nem méri fel,hogy mennyire rossz lesz.


2012. jan. 23. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó ez a helyzet. Férjem nemsokára indul ki, és a félelmeim ugyanezek.
2012. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok tapasztalatot írni, de sajnállak titeket! Valószínüleg én is félnék, még akkor is ha most nagyon megbízom a páromban.

35.N

2012. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ti nem tudtok utána menni?

Mi úgy tervezzük, hogy férjem kimegy, mi pedig max fél évvel utána. 4 hós a lányunk.


Ilyen különélésre tudok saját ismeretségi körből jó és rossz példát is, biztos te is. De olyat nem ismerek, aki 2 gyerekkel egyedül maradt itthon :-(

2012. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia..

Mi a megismerkedésünk óta csináljuk ezt...

most 10 hós a kislányom..nehéz .de a gyerek leköt és a hétköznapi teendők is,de nagyon hiányzik.

Mi azt tervezzük,megyünk vele majd!

Jah,hidd el,hogy felméri de ösztönből családfentartóként cselekszik!

Erőt és kitartást kivánok Nektek!

2012. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Mi tervezzük, hogy a férjem után megyünk, de 2 iskolás gyerekünk van, akik még csak most kezdtek el németül tanulni...... szóval nem egyszerü. Persze a több pénzből itthonra is fogadunk fel némettanárt, úgy gyorsabban megy majd. Szóval évek kérdése, és mehetünk mind. :)) Addig marad az, hogy többségében nem ő jön haza, hanem mi megyünk hozzá, a nyelvet is gyakorolni, helyet is szokni.... Így a gyerekeknek sem lesz félelmetes ismeretlen az új otthonuk. És persze megpróbáljuk nekik minél zökkenőmentesre alakitani az elkövetkezendőket.
2012. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld a jó oldalát nézni: előbb-utóbb visszajön, rendeződnek az anyagiak. Engem meg egyszerűen itthagyott. Na, akkor mi van? Ő sem mérte fel, mennyire rossz lesz, és ez végleges, nemhogy jót hoz, de az egész életemet lehúzta a wc-n. Ehhez képest máris jobb, nem ? Tartsd minél szorosabban a kapcsolatot,meglesz a jutalma ennek a böjtnek.
2012. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem normális dolog ez így, mindenképp utána kellene, hogy menjetek. rendezkedjen be, keressen lakást és pár hónap múlva költözzetek ki ti is.


havi 5 nap..a gyerekek simán elfelejtik az apjukat...ti meg szép lassan eltávolodtok majd egymástól...

2012. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Emberek, vagy családdal vagy sehogy!

Nem akarok túl sokat elárulni magamról, tehát nem írok konkrétumot.

Én kint bitang jól kerestem, asszonykám meg bitang jól elqrválkodott itthon!

Meg akart kopasztani de én csak azt kértem a bírótól, hogy nézzük már meg ki mennyit is tett a közös kalapba?

Én a kurrens szakmámmal kint 3.000€ nettót ő meg itthon 53.000 nettót!

Sokat buktam a partin, de megtanultam vagy kijön velem, vagy megy a fenébe, mert még egy nőt nem fogok kistafírozni!

2013. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

9.46-os sajnálom,hogy így jártál nagyon és biztos sok ilyen feleség van,én ismerek egy párat.

Leírom én,hogy gondolom ezt.

Van egy kislányunk,de van másik gyerkőc is a páromnak..szóval én itthon vagyok gyeden.

Tudom azt is,hogy rengeteg férfinak ,aki külföldön dolgozik van kint nője,van olyan is,hogy szinte másik családja van,olyat is ismerek aki "csak" k@rvázni jár!

Én nagyon szenvedek attól,hogy a párom nincs velünk és tisztelem őt,hogy sokszor nomád körülmények között él egy-egy miunka miatt,értünk,hogy mindent megadhasson nekünk.

Soha sem tudnám őt megalázni egy csalással.

Ugyan is nekem ő hiányzik,vele a szex!!! nem más idegen farkakra vágyom,el sem tudom képzelni,hogy idegennel dugjak!Bocsi a kifejezésért!

Mi is nagyon szeretnénk hozzá kimenni,még nem sikerült de ezen vagyunk.

Ő is szenved ,nagyon hiányzunk neki...

Igaz,hogy rengeteg telefon számlát fizetünk,de szerelmeskedni is azon keresztül szoktunk:) megoldjuk..

A pénzt én nagyon megbecsülöm.inkább a párom a költekezőbb..de lassan ezt sikerül vele megértetni,hogy "több nap.mint kolbász"


Szóval küzdünk Ő kint,mi itthon...de soha sem árulnám őt el semmiért!!!!

2013. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már lassan egy éve tettem fel e kérdést azóta sok minden történt...

A kijutás nem volt olyan egyszerű mint azt hitte a férjem az ismerős hónapról hónapra tovább hitegette ,aztán szeptemberben elment egy internetes hirdetésre Németországba,zsinorban verték át összesen 3 helyen ,persze mind magyar hirdető volt ,előre megfontolt csalással.

Most végre német munkáltatónál dolgozik ,szerződéssel,bejelentéssel .


Napjaimat átjárja a magány és a belekeseredés,az elmúlt4 hónapban kb összesen két hetet töltött itthon,én több műszakban dolgozom teljes munkaidőben,a két gyerekkel egyedül vagyok,minden rám hárul .

Sokáig ez nem tud így működni ,mert értelmét veszti majd a család szó az esetünkben .

2013. jan. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!