Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem anyukája meghalt...

Férjem anyukája meghalt Dec-4-én. Húga aki 18éves oda költözött hozzánk. Van neki egy igen tehetős barátja.6hetes terhes vagyok. Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon. A férjem elkényezteti mert,hogy meghalt az anya apja meg nem foglalkozik vele. Én meg nem vagyok hajlandó a ruhájukat mosni. Nem vagyok vele rosszba csak úgy gondolom,ha van barátja meg fog gátlót szed akkor mer van olyan felnőtt,hogy a ruháid ki mossa. A férjem meg azt mondta, hogy nekünk kell gondoskodni róla,de ez a ruha kimosás szerintem nem erről szól. Jah és még karácsonykor meg azt mondta,hogy a húgának több dolgot akar venni nem volt elég az egy papucs mert hogy érezze hogy szeresük. Ez nekem magas ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 24. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/173 anonim ***** válasza:
71%

semmit,dobd ki,ne is foglalkozz vele...


Férjed meg remélhetőleg elhagy,h ilyen érzéketlen a neje.

2012. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/173 anonim ***** válasza:
36%
A hugának kellene segíteni, azt nézni hogy hol segíthet. Megértem a helyzeted az én férjem is sokszor előtérbe helyezi a kis hugocskáját.
2012. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/173 A kérdező kommentje:
Azt akarja hogy mossam a ruhájukat a barátjáét is meg a húgáét is. Nagyon idegesít mert úgy gondolom nekem van igazam. Nem vagyok szolga sem cseléd meg már felnőtt nő 18éves míg élt az anya az csinált mindent neki kiszolgálta meg minden. Én nem vagyok ilyen. A saját gyerekemet nem fogok 18évesen már kiszolgálni.
2012. jan. 24. 13:36
 4/173 anonim ***** válasza:
42%
18 múlt,pasija van,fog gátlót szed-felnőtt ember,mit keres nálatok?nem vagytok kötelesek befogadni,otthagyja a pasija lehet egyzser,mert ez még nem komoly kapcsolat,és a csaj a nyakatokon marad
2012. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/173 anonim ***** válasza:
60%

megértem, hogy meghalt az anyja, de minek költözött oda hozzátok??

Kérd meg dolgokra, hogy ezt vagy azt csináljon meg helyetted, mert pl. hányingered van a terhességtől. Egész nap émelyegsz vagy találj ki valamit. Végülis nem szállóvendég. A munka még jót is tesz majd neki, elfoglalja magát.

Gyerekszoba majd csak lesz, gondolom, nem akar végleg ott maradni. De azt nem döntheted el, hogy mikor költözzön össze a pasijával, inkább az apjához menjen elsősorban.

Szerintem kicsit még légy türelmes vele, és kerüld ki, ha nem bírod, ha meg kiakadsz, fogd a terhességi hormonokra.

2012. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/173 anonim ***** válasza:
82%

Úristen, szegényke jobban járna, ha lelépne tőletek... :(((


Az jogos, hogy elvársz valamennyi besegítést a ház körül. De ahogy ezt leírod, bocsi, de az durva és érzéketlen.


A megoldás az lenne, hogy ülj le vele és SZÉPEN, KEDVESEN (ha ugyan tudod, mi az) mondd el, hogy babát vársz, minden egyre nehezebb lesz, arra kéred, bizonyos dolgokban segítsen be. (Mondjuk a mosás pont hülyeség, mert azt színek szerint szétszedve praktikusabb, ha egyben teszitek be a gépbe.) De akkor intézze ő a napi bevásárlást, nehezebb dolgok hazavitelét.


Cserébe próbálj meg normális lenni vele....

2012. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/173 anonim ***** válasza:
92%

Hát sokmindent nem tudsz tenni.

Egyszerüen megmondod huginak menj és töltsd be a mosógépet. ha nem teregeti ki a ruháit egyszerüen dobd bele a szennyeskosárba majd bele büdösödik neki.


de ezt mond el elöre. legyen ott a féjred és mond el, hogy ok itt lakik, de te nem mosol takarítasz utánna. ha akarja mosson ki.


de nem is értem mi a baj. a mosással ha nem mosol ki neki egyszer maga is rájön hogy csak koszos ruhája van.

2012. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/173 anonim ***** válasza:
97%
a barátja meg vigye haza kimosni a ruháját, te jó ég, beledobja a TI??? szennyeskosaratokba, vagy hogyan??? tedd külön egy zacskóba és dobd a szobájukba. Azért a pofátlanságot nem lehet a gyászra fogni
2012. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/173 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nincs igazad.

A lány hiába szed fogamzásgátlót, meg van párkapcsolata, még nagyon-nagyon fiatal, támogatásra szorul, és ráadásul MOST HALT MEG AZ ANYUKÁJA!


Hát, hogyne kellene őt támogatni?

Szegény lány, ilyen fiatalon elveszteni az egyik szülőt...

Sajnálom nagyon!


Ki törődjön vele, ha nem a férjed?

Teljesen természetes, hogy hozzátok költözött, és az is, hogy karácsonyra több ajándékot kapott, és szerintem a ruháit is betehetnéd a mosógépbe.


Valószínűleg szegény azt sem tudja, hogy hol áll a feje, hiszen nincs két hónapja, hogy meghalt az édesanyja.


Sokkal több együttérzéssel kellene hozzá állnod, nem azt nézni, hogy "minek van ott nálatok".

Gondolod, hogy ő ezt nem érzi, a részedről jövő elutasítást?

Hogy érzi magát szerinted?

Félig árva lett, és azt is érzékel, hogy nektek nyűg a nyakatokon...


Csak gondolj bele, hogy neked fordított esetben ez hogy esne!

2012. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/173 anonim ***** válasza:
86%

Ha a húgomnak 18 évesen szállás kéne, mert TANUL és még nem tud dolgozni ráadásul még túl kell élnie édesanyánk halálát is, teljesen egyértelmű, hogy befogadnám. Ha a párom olyan érzéketlen lenne, hogy ki akarná dobni, akkor bizony egyedül maradna. Gondolom egyke vagy...

Engem világéletemben arra tanítottak, hogy a húgom az, aki mindig mellettem áll, mert ő a testvérem, csak egymásra számíthatunk igazán. Ha a párom választásra kényszerítene, nem kérdéses kit választanék.

Attól még hogy neked nem rokonod, jelenleg a férjed az egyetlen, akire számíthat szerencsétlen, nézd már el, hogy segíteni akar a saját húgán...

2012. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!