Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem anyukája meghalt...

Férjem anyukája meghalt Dec-4-én. Húga aki 18éves oda költözött hozzánk. Van neki egy igen tehetős barátja.6hetes terhes vagyok. Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon. A férjem elkényezteti mert,hogy meghalt az anya apja meg nem foglalkozik vele. Én meg nem vagyok hajlandó a ruhájukat mosni. Nem vagyok vele rosszba csak úgy gondolom,ha van barátja meg fog gátlót szed akkor mer van olyan felnőtt,hogy a ruháid ki mossa. A férjem meg azt mondta, hogy nekünk kell gondoskodni róla,de ez a ruha kimosás szerintem nem erről szól. Jah és még karácsonykor meg azt mondta,hogy a húgának több dolgot akar venni nem volt elég az egy papucs mert hogy érezze hogy szeresük. Ez nekem magas ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 24. 13:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/173 anonim ***** válasza:
60%
hát nekem lesülne a pofámról a bőr, ha nem segítenék a házimunkában ott, ahol lakok
2012. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/173 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele
2012. jan. 24. 15:04
 73/173 anonim ***** válasza:
76%

Szegény lány!

Tényleg jobb neki, ha elköltözik tőletek.

Azt, hogy ki akarja dobni a kérdező nem csak úgy lehet érzékeltetni, hogy azt mondja a lánynak, hogy "Takarodj!"

Benne van minden szavában, az egész kérdésében, hogy ki nem állhatja a lányt, és a "tehetős barátjának" is átpasszolná, csak tűnne már onnan.


Ezt sugallja a gyerekszobás dolog is, az is, hogy fáj neki, hogy a férje "kényezteti", az is, hogy bökte a csőrét, hogy a lány karácsonyra többet kapott, mint "egy papucsot"

Annyira piti dolog egy mosáson problémázni!

Pláne, hogy a lány nincs is nálatuk, csak heti 2 napig.

2012. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/173 A kérdező kommentje:
Nem ez nem igy van mikor meg tudtuk hogy a anyukája beteg mi meg beszéltük hogy a húga oda költözik hozzánk a férjemmel ha annyira nem szeretném szerintem akkor bele egyeztem volna ebbe meg ugy hogy tudtam hogy babát akarunk
2012. jan. 24. 15:08
 75/173 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező!


28 éves nő vagy, nemsokára anyuka. Ismered a magyar nyelvet, tudod, hogy kell kommunikálni. Kérlek alkalmazd ezt a lányon is.

Ülj le vele beszélgetni. Tudja nálatok mi a szabály és azt tartsa be.

Én hasonló helyzetbe vagyok mint a lány. Mamámhoz kellett költöznöm, ahol be kell segíteni a teendőkhöz. Eleinte nem csináltam semmit, mert nem tudtam mit kell csinálni. Mamám leült vele megbeszélni, hogy tudnom kell észrevenni a munkát a házba, a holmimat nem hagyhatom szét, mert bármikor jöhet vendég és nem fogadhatja disznóól. Azóta nekem nincsenek gondjaim a rendrakással és magamtól elmosogatok.


Szóval tessék tisztázni a házirendet pontról pontról, tudatosítani a lánnyal, hogy itt ez van, ez a szokás. Ha mindent megcsináltak helyette, akkor ne várd, hogy észrevegye a munkát, ugyanis nem tudja mit kell tenni. Az elején segíts neki, később magától is.

Nem hiszem, hogy ez annyira nehéz dolog.

2012. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/173 anonim ***** válasza:
75%
Remenykedem benne hogy csak a hormonoktol zakkantal meg....hagyj már egy kis idő annak a lánynak!!!Mi az hogy mosod a ruháit? Berakod a gépbe és megnyomod a gombot,ez olyan nagy probléma??Ha igen kuldd el nekem én szivesen megetszem ezt a bonyolult feladatot helyetted.
2012. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/173 anonim ***** válasza:
75%

Ha meg külön mosna magára az lenne a bajod, hogy pazarolja a vizet meg a mosóport. Ha a tieteket is berakná az lenne a bajod, hogy nem jól csinálja, biztos direkt.


Hol azt mondod, hogy másra megkérted és azóta megcsinálja, hol azt, hogy semmi sem csinál, hol azt, hogy a barátjára is mosni kell, hol azt, hogy nincs is otthon a lány, hol ez hol az, hol azt, hogy nem akarod ki tenni, de közben azzal jössz, hogy hát gyerek szoba sincs, meg ott van neki a pasija..


Én nem is értem, te hol nőttél fel, vagy nálatok mindenki kézzel mosott magára? Ha van mosógép normális helyeken úgy működik, hogy szin és anyag szerint csoportositva megy bele mindenki ruhája, hogy ne egy meg két darab ruhák miatt menjen másfél órát. Úgy csinálsz, mintha egyébként nem kellene mosni.


Ha meg világ életében ki is nyalták a seggét, akkor valószinüleg nem az anyja halála után másfél hónappal fog házi tündérré változni, egy olyan helyen, ahol a testvére férje még utálja is. Ne is védd magad, ahogy irogatsz róla, én mérget vennék rá, hogy nem rejted véka alá otthon sem a dolgot.


Azt meg honnan tudod, hogy miért nem foglalkozott az anyjával mikor beteg volt, ha úgy is volt? Én is bánok már sok mindent felnőtt fejjel, de a gyerekes agyammal, akkor az jobb ötletnek tűnt, hogy inkább mindenféle mást csinálok, mint csak nézzek valamit, amit nem értek, nem akarok és amivel szemben tehetetlen vagyok. Persze már másképp csináltam, de akkor azt hittem az a legjobb, ha elmenekülök a dolog elől. Mintha akkor nem lenne.

2012. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/173 anonim ***** válasza:
64%

Igen, megemlíti, hogy nincs gyerekszoba, meg hogy a lány barátja gazdag.

Ne nézz már minket hülyének kérdező.

2012. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/173 anonim ***** válasza:
71%
testvére felesége utálja*
2012. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/173 anonim ***** válasza:
43%

gratulálok mindenkinek, örülök, hogy sok tiszta erkölcsű, önzetlen ember van még a világon, aki tud papolni, hogy mit csinálna ha...!


a kérdező nem örül neki, hogy nem lesz gyerekszoba. huh. de elfogadja. nézzetek magatokba, ti kifejezetten örülnétek neki? nem hiszem. csak elfogadnátok, mert ez van. pont, mint a kérdező. nyilván megpróbálnátok a legjobbakat kihozni a helyzetből. megpróbálnátok normálisan együtt élni. normálisan: pl kezdve azzal, hogy nem lesztek a lány cselédjei, mint ahogy gondolom a legtöbben a saját gyereküknek is adnak házimunkát.

persze lehet tévedek...

álszent banda!

2012. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!