Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos kérdés az...

Nagyon fontos kérdés az életemmel kapcsolatban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni de mégis valamit akarok tenni.....

Az iskolában és máshol is valamilyen szinten ki vagyok közösítve, mert mostanában az a "menő" , ha valakinek az agya helyén is izom van stb., de én nem tartozok ezek közé.

Vannak barátaim szám szerint 3 akikre bármikor számíthatok, de erre a kérdésre amit fel szeretnék tenni biztos hogy NEM -et mondanának.

Azon gondolkoztam hogy öngyilkos akarok lenni vagy sem.

Annyi probléma van az életemben hogy azt sem tudom hogyan oldjam meg, de azt se hogy mit csináljak.

Engem nem ez a kiközösítősdi zavar amit velem művelnek mindig, hanem hogy az élet mennyire igazságtalan, nem csak velem hanem másokkal szemben is.

Én úgy gondolom hogy ezt a mostani helyzetet mind a iskolában, mind máshol nem érdemeltem meg. Nem értem hogy ezek miért pont velem történnek, és ezért gondoltam az öngyilkosságra, de nem tudom hogy meg merem -e tenni, sőt hogy meg akarom -e tenni, gondolva itt a következményekre...

Édesanyámmal, a nagymamámmal és a húgommal élek együtt és nem tudom hogy így milyen példát mutatnék a húgomnak;a nagymamám szerintem nem bírná ki és legfőképp anyám, akinek én vagyok az egyetlen "anyu pici fia", és ezért összeroskadna, mert az élet már jó párszor kitolt vele sajnos...


Nagyon szeretném , ha a válaszokból kiderülne nekem valami útmutató féle, amin elindulhatnék, hogy akkor most mit és hogy.


A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 24. 15:25
1 2
 11/17 fúróferkó ***** válasza:

Ez a krapek már most röhög rajtatok,hogy így foglalkoztok vele.Miért nem reagált még egyetlen sorral sem?

Talán keresi a megfelelő szentírást?

2012. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű: kezd el sportolni és meglátod elkezdesz izmosodni! :)
2012. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 fúróferkó ***** válasza:

Úgy látszik ,tegnap jó volt a megérzésem,hogy az öngyilkos jelöltünk szórakozik itt.Egyetlen szót még nem írt azóta.

Eléggé életszerűtlen,hogy valaki számítógép elé ül ,és koncentrál a bekapcsolástól,a program betöltésen át,a gépelésig,miközben épp öngyilkos akar lenni.

Unatkozik és itt szórakozik.

2012. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igazán bánom, hogy eddig nem írtam, de mivel iskolás vagyok, ezért csak ma délután tudtam megnézni a válaszaitokat, amiket megfogadtam!

Az öngyilkosságról már valamilyen szinten letettem és próbálok ép ésszel megpróbálni mindent.

A válaszokat nagyon köszönöm!


U.i.:Egy dolog van, amin régóta rágódok.Az ilyen nevezzük izomagyú embereknek miért lesz jobb az élete mint például egy intelligens embernek?

Az osztályomból egy példa: Az egész osztály puskázik például egy dolgozatnál, ezért persze hogy jobb dolgozatot írnak, mint én.DE én képes voltam megtanulni a leckét, de semmit se számít mert az ő ellenőrzőjükben mások lesznek az év végi jegyek mint az enyémben.

Kérdezem én : miért fognak az ilyen Alekosz (utálom a Való Világot, mert szerintem csak egy hatalmas állatkert az egész) kaliberű emberek jobban megélni mint azok, akik MEGDOLGOZNAK a pénzükért?


Köszi

2012. jan. 25. 14:58
 15/17 anonim ***** válasza:

Először is túl sokat agyalsz másokon, aminek nincs sok értelme, de valamilyen szinten azért normális.

Nos, attól, hogy valaki szuper jó tanuló, és csomó főiskolája van, nem biztos, hogy megfog tudni élni a saját lábán, és nem biztos, hogy ettől inteligens is.

Lehet, hogy tanulni tud, és szeret, de szocializálódni már nem, terve nem igazán van, elképzelése sincs, és ha lenne, akkor pedig az akarata nem elég, nem karrierista stb.

Míg egy kevésbé jó tanulóból lehet sokkal sikeresebb ember.

Az viszont tény, hogy bejutni főiskolákba kell a jó jegy. De felvételi is kell. Szóval hiába az osztálytársaidnak a jegyei jó, mikor leülnek a feladat elé a felvételin, csak néznek.

Ne legyél irígy arra aki puskázik, és ne hagyd a gondolataidat ezen rágódni. Te csináld amit csinálnod kel, legyél nyitott, legyenek barátaid, mint van is 3 nagyon jó.

Kicsit az élethez való hozzáállásodat valahogy ha pozitívabbá tennéd a nem rágódással, előbbre juthatnál. De tinédzseren normális agyalni meg minden, elfog ez múlni, de azért hagyd magad kijutni ebből a rágósdi korszakból, ne mélyedj bele túlságosan. Nem kell mindig az élet nagy dolgain filozofálni, csak próbáld meg élvezni is a jelened.

2012. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 fúróferkó ***** válasza:

Örülök,hogy végre jelentkeztél.Én vagyok az ,aki hiányolt.

Látod ,el lehet itt beszélgetni csupa jószándékú emberrel.

Ilyenekkel vedd magad körül!

A suliban a törtető,társaiddal ne törődj ,illetve csak figyeld meg a viselkedésüket!Az életben ugyanilyen férgek vannak ,akiknek a nyelve elég hosszú,a nők egy része sem a tehetségével akar előbbre jutni,hanem odatartja az alsó felét a főnöknek.

Te csak tanuld meg amit kell,és a jegyek egyáltalán nem fontosak!A fontos .hogy amit most hármasra tudsz,50 év múlva is tudd alkalmazni.

2012. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jan. 25. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!