Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Mit gondoltok arról, hogy ha a lány kezdeményez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy nem ebbe a témába tartozik..)


Sok olyan lányt/nőt ismerek akik 30 évesen is várják a nagy Ő-t a fehér lovon... Szerintem ha fiú kezdeményez az valamilyen szinten azt jelenti, hogy van önbizalma ami nem mindenképp a legjobb! Vagy maradjunk meg a mondásnál, hogy a férfi kezdeményezzen?

Mit gondoltok arról, hogy ha egy lány nyit?

Kíváncsi lennék a véleményetekre! Bár én nem mernék nyitni egy kapcsolatban :)


21 éves lány


2012. jan. 21. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálok ebből ügyet, volt már az életemben mindkettőre példa, nem ettől függött a kapcsolat jövője. 21/L
2012. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Én nyitottam és megérte.Egyébként mindig a nő választ, mégha nem is teszi meg az első lépést.
2012. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

"valamilyen szinten azt jelenti, hogy van önbizalma ami nem mindenképp a legjobb!" - és mégis miért nem? Egy önbizalom-hiányos nyúlbéla aztán nagyon férfias, de tényleg. :D


Egyébként miért ne nyithatna a lány?

2012. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne jó, ha van önbizalma? azért tegyünk különbséget önbizalom, és nagy arcúság között. Igenis, jó, ha van önbizalma, egészséges énképpel rendelkezik.


Aki akar, az nyisson, én nem vagyok az a típus. :)


24/n

2012. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tőlem kosarat kap. Hiába "választ".
2012. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ezt mire érted?
2012. jan. 21. 17:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Úgy h én is a hagyományos szerepeket pártolom, tehát én mint fiú kezdeményezek. Azt a "mindig nő választ" babonát meg most sokat emlegették ezen az oldalon, azért írtam h hiába választ a nő, ha a férfinak nem kell. Választáshoz kölcsönösség kell, mind a kettőnek "választania" kell egymást.
2012. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az lehet, de akit te választasz, az ad jelet, hogy kölcsönös.Gondolom, ha esélytelen, mert nem ad jelet, nem próbálkozol.
2012. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen erről van szó, a férfi kezdeményez és a nő pozitív visszajelzést ad, de ez sehogy se egyoldalú. Mind a ketten tesznek érte, a férfi aktívabban, a nő passzívabban.
2012. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tehát nincs az h "mindig a nő választ". Mindketten választják egymást, különben nem lesz belőle semmi.
2012. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!