Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg olyan elitelendo?

Ez tenyleg olyan elitelendo?

Figyelt kérdés
Nem rolam szol a kerdes, egy nagyon kozeli baratnomrol. Tehat,a no, osszejott egy nala joval idosebb ferfival. Akkor ismerkedtek meg, mikor a pasi meg nos volt, de egy csokon kivul, mas nem tortent kozottuk. A hazassag kozbe tonkrement, a pasas elvalt, es osszekoltozott a baratnommel. Ismetlem, a feleseget szexualisan nem csaltak meg, bar tudom (hiaba vagyok elfogult a novel) a csokot sem kellett volna. Nagyon boldogok egyutt, ordit roluk, hogy szerelmesek, de ott vannak a pasi elso (nem ebbol) a hazassagabol szuletett felnott gyerekei. Mivel a baratnom veluk egykoru (plusz, minusz 2 ev), haragszanak az apjukra, es utaljak a baratnom. Ez meg mar kezd konfliktusokat szulni es mindkettojuket tonretenni. Baratnom tolem ker tanacsot, hogy mit csinaljon mar a "gyerekekkel", de mar nem tudok mit mondani, mindent megprobalt. Beszelgetett veluk, elmondta, hogy hiaba a korkulonbseg ugy erzi a lelkitarsat talalta meg az apjukban es a tobbi, de semmi nem hasznalt. Egyszeruen nem akarnak tudomast venni az apjukrol, es ez a baratnomnek faj, mert ugy erzi az o hibaja. Ti is elitelnetek ezt? En vagyok csak elfogult? Szerintem nem tettek semmi rosszat, csak egymasba szerettek. Most a ti velemenyetek erdekel.
2012. jan. 24. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
semmit se tud tenni. Mivel vele egy idősek gondolom nem 9 éves gyerekek. Ők utálják a barátnődet.ennyi. Majd az idő megoldja.
2012. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy elítélendő. Egyszerűen a gyerekek nem tudják elfogadni, hogy az apjuk barátnője annyi idős, mint ők. Ha belegondolsz, ez tök normális. Képzeld el, ha apukádnak veled egykorú nője lenne...
2012. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha a házasság alapból rossz volt, akkor nem a barátnődön múlt, hogy elváltak. Én nem ítélem el, bár a férfi gyerekeként nehezen fogadnám el a tényt: apunak fiatal barátnője van. De ha van "a gyerekeknek" egy kis esze, akkor fel tudják majd dolgozni, és megértik, hogy mi miért történt. de még idő kell nekik! Addig is nem kell napi szinten találkozni velük. A barátnőd maradjon velük továbbra is normális. Majd elfogadják.
2012. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
25%
Mit szólnál hozzá, ha apukád összejönne egy veled egykorú barátnőddel? Szerintem ez undorító!
2012. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs apukam, igy nem tudok belegondolni. Oket meg azert nem ertem, mert felnott emberek, ahogy az apjuk is, bizzak mar ra a dontest. Az elfogadom, hogy elsore sokkolo lehet, de ez mar par honapja eltart.
2012. jan. 24. 16:25
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Tehát a felnőttkorú gyerekek, akik az első házasságból születtek nem kedvelik az apjuk harmadik feleségét. Feltételezem, hogy a negyediket sem fogják, és az ötödiket sem. Nem hinném, hogy a koruk miatt, hanem csak úgy...
2012. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem is elítélendő,de nem lesz hosszú életű. Ha a papa lerokkan, a barátnőd szerelem is hamar elmúlik. Akkor gondoskodhatnak róla a gyerekei. A férfi kapuzárási pánikban szenved. Élvezi,hogy még kell egy fiatal nőnek is.

Nagyon ritka,ha nagy korkülönbséggel együtt maradnak.

Ha még anyagiak is vannak a dologban,akkor még érthetőbb a gyerekek viselkedése.

2012. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hazasaodtak ossze a baratnommel. (meg) Az elso hazassagabol egyebkent a no lepett ki)
2012. jan. 24. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

"Ha nem is elítélendő,de nem lesz hosszú életű."

Mennyitől számít egy kapcsolat hosszú életűnek? Csak azért kérdezem, mert köztünk 23 év van. És működik a kapcsolat már 10 éve. És vannak nálam kicsivel fiatalabb gyerekei. Ők sem akartak elfogadni, de az apjuk úgy döntött, hogy az ő élete, nem az övék. Most már elfogadnak.

2012. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!