Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik nő-férfi barátság?...

Létezik nő-férfi barátság? Hisztek Ti benne?

Figyelt kérdés

A pasimtól 400 km választ el a munkája miatt, így megy ez pár hónapja.

Ezalatt megismerkedett a szomszéd csajjal,aki állítólag egyedülálló, és minden nap összejárnak egy kávéra vagy csak dumálni.A csaj tud rólam.

És ezt így el is mesélte a pasim,mindaddig,amíg nemrég kitörtem,meret épp azalatt pofátlankodott be a csajszi hozzá,amikor mi épp msn-en arról beszéltünk,hogy mikor és hogyan találkozhatunk.Pasim persze kikapcsolt,hogy rögtön visszahív.

Újabban meg kiderült,hogy hétvégenként néha együtt járnak el bevásárolgatni ,mi több,gyanítom,hogy mióta síszezon van, még síelni is.Persze ezzel a pasim már nem henceg,én meg nem hiszem el,hogy egyedül jár el síelni .

Rákérdeztem,azt mondta,egyedül volt.És az is fura,hogy a csaj egész nap nincs iwiwen(máskor folyton ott lóg),de mihelyt a pasim jelentkezik,hogy hazaért,kb.akkor megjelenik a csajszi is ,látszik az adatlapján.

Mitévő legyek?

Valóban létezhet plátói barátság,vagy csak mese habbal?


2010. dec. 19. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

hát lehet én vagyok a túlkombinálós de ez nagyon bűzlik

én amúgy nem hiszek a férfi-női barátságban

szerintem egyértelmű hogy nem létezik

2010. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Férfi-nő barátság nem létezik, mert az egyik mindig többet akar. Ebben az esetben a csaj. Én nem gondollak parázósnak, féltékenynek, teljesen jogos a félelmed, itt vmi bűzlik....
2010. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik, ha az ember intelligens, nem a nemet nézi, és nem egy ösztönlény, aki mindenkit meg akar hágni. Szerinted a világon 6 milliárd emberből egyetlen vegyes barátság sincs? Dehogynem.


De a kérdésed nem filozófiai volt, hanem konkrét esetet tárgyal, tehát úgy kellett volna feltenni. Mert igen, létezik férfi-nő barátság, de téged az érdekel, hogy a pasid hűséges-e. A kettőnek pedig semmi köze egymáshoz.

2010. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Létezik férfi-nő barátság, de szerintem ez már nem az. Elvégre ha egy férfi egy nővel lóg, nem kell rögtön szerelemre, kapcsolatra gondolni. De persze ez a te esetedben más, mivel én sem vagyok túl kombinálós fajta, de itt tényleg van egy-két dolog, ami nem tiszta. Már te sem bízol a párodban, mivel feltetted a kérdést, de igazad is van. Ha 400 km választ el titeket a munka miatt, akkor lehet, hogy valóban összejött valakivel, mivel tudja, így nagyon kicsi az esélye, hogy lebukjon. Ami pedig az MSN-t illeti... Valóban nem volt szép tőle, hogy a csaj miatt felállt, és nemhogy inkább veled beszélgetett volna. Ülj le vele beszélni, tudom, ez nem mindig segít, de ha máshogy nem is, így legalább letisztázhatjátok a dolgokat. De ha már te is ennyire kételkedel benne, szerintem legjobb lenne, ha ez a kapcsolat véget érne. Nem akarlak semmire biztatni, vagy ilyenek, csak én ilyennek látom, de ezt te döntsd el :)))
2010. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

akkor létezik, ha a nő leszbi, vagy a csávó búza.

nekem van egy barátbarátnőm, ő leszbi. a többi nőismerős mind potenciális szexpartner, legfeljebb nem minddel jön össze.

2010. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogosan aggódsz, az meg már rég rossz ha a pasid tényleg tagad.. Valahogy próbáld meg kideríteni, tényleg együtt járnak-e sielni.

Amúgy én a helyedben megtenném azt a lépést, hogy meglepem a páromat valamelyik nap és elutazok hozzá...kiváncsi lennék mi fogad. És ha esetleg semmi, akkor is leülnék vele és jó alaposan átrágnám ezt a témát, közölném, hogy attól még hogy 400 km-re éltek egymástól ti igenis jártok, és ebbe nem fér bele egy 3. személy. Vagy lehet menni mert te nem tartasz igényt még egy nőre!

2010. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

:( nagyon összezavarodtam.Mikor végre úgy érzem,hogy össze tudnám kötni az életem ezzel a pasival,ő is állítólag hasonlóan érez,2-3 hetente hazajön, a tenyerén hordoz olyankor,mindent megtesz értem,állítása szerint szeret és tervezi,hogy összeköltözünk,ha hazajön.És ha valami okból nem ér el sem msn-en,sem telefonon,pánikba esik.(legutóbb láttam,könnyes volt a szeme,mert nem tudta hová tenni ,hogy nem válaszoltam)


És akkor itt van ez az eset,ami megőrjít,nem tudok,mit kezdeni vele.Meg sem gyanusíthatom,de nincs,hogy kiderítsem,hogy valóban csak barátok,vagy annál több van...Még sosem jártam ott,mióta ott dolgozik,ismeretlen az egész város,így meglepiszerűen sem tudok odautazni.

Szóval eléggé ellentmond a két eset egymásnak.

2010. dec. 19. 20:15
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Személyes példámból tudom, hogy nincs ilyen, még elméleti síkon se. A híres "férfi-nő" barátság akkor működik max, ha pl. elváltak és úgy tartják a kapcsolatot, vagy biszexuálisak. Vki mindig többet akar.

Amiről pedig írsz kérdező, az egyértelműen nem barátság.

2010. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Vagyis lehet barátság, mert mondjuk a pasid egy őszinte naiv fiú, de csaj meg élelmes és pont ezekre a naív, könnyen befolyásolható pasikra bukik.
2010. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De a legjobb lenne, ha ezt a pároddal beszélnéd meg inkább. Ha tényleg "csak" lógnak együtt, akkor a barátod tehet annyit, hogy kevesebbet keresi a társaságát, mert tudja, hogy ez hogy érint téged. Ha pedig mégsem csak barátság, még mindig jobb ha most derül ki, mint pl. 2 év múlva.
2010. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!