Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátom, nagyon összevesztünk. Utána kibékültünk, de semmi nem volt már a régi, mert azt mondta, a szerelmet nem érzi?

Figyelt kérdés

Pedig előtte minden olyan jó volt, és már bocsánatot is kértem.Aztán adott még egy esélyt a kapcsolatnak,2 hetet, de az idő alatt sem érezte ugyanazt, mint régen, és szakított.3 hónap telt el a szakítás óta. Iszonyatosan szerelmes vagyok még belé,és nagyon hiányzik, mit tegyek?

Azóta megszűnt köztünk a kommunikáció.


2011. febr. 18. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit tehetnél, de mindenesetre itt egy dal, amit most találtam itt a gyk-n, hallgasd meg. Legalább jó kedvre derülsz.

http://www.youtube.com/watch?v=nKhVvsRXeys

2011. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez csodálatos :)
2011. febr. 18. 19:37
 3/20 anonim ***** válasza:

kapcsolatoknál, ha valami megtörik, sosem lehet már a régi.... ezért kell előbb gondolkodni, aztán beszélni.

Sajnos ezt buktad, de (és persze ez most nem vigasztal) van még hal a vízben, tessék nyitott szemmel járni.

2011. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És valaki esetleg nem tud tanácsot adni? Hogy szerezzem vissza a barátom, aki már nem szerelmes, én viszont nagyon.
2011. febr. 18. 19:40
 5/20 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, egy kapcsolatban egy veszekedés, ami miatt az egyik fél érzései megváltoznak,mindent tönkre tehet? Egy idő elteltével nem lehet, hogy újra szerelmes lesz belém?
2011. febr. 18. 19:42
 6/20 anonim válasza:

Szia!

Én is átéltem már hasonlót,mi is szakítottunk pont ilyen okból és pont 3 hónapig nem beszéltünk mi sem.Én is őrülten szerettem próbáltam mással,de nem ment.

3 hónap után egyszerűen írtam neki egy levelet iwiw-en,hogy mi van vele..Semmi konkrétat..Aztán folyamatosan leveleztünk hülyéskedtünk,és egy idő után elkezdett célozgatni,hogy pl. majd kölcsönadhatnám azt a DVD-t...szóval találkozni akart.Akkor már tudtam hogy nyert ügyem van, és augusztus 20-án már együtt néztük a tüzijátékot.:)

Kiderült,hogy ő is meg akart már keresni,ha én nem tettem volna meg :)

A jó hír,hogy azóta eltelt 3 év és azóta is együtt vagyunk,és imádjuk egymást.Kellett az a szünet nekünk akkor,hogy igazán belém szeressen.

Szóval kitartás.

És ha úgy érzed akkor dobj neki egy"szia mi van veled,rég hallottam rólad" levelet.

Sok sikert!!!

2011. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ez biztató, csak az a baj, hogy annyira rosszul esett, mikor mondta, hogy már nem szeret.Nem tudom, van-e még esélyem..És nem is merte élőben megmondani a dolgot, msn-en közölte.. Mikor előtte találkoztunk, minden nagyon rendben volt, csakhát azt mondta, nem szeret már.
2011. febr. 18. 19:56
 8/20 anonim válasza:

19:46 vagyok

Most mondjam azt,hogy mi úgy szakítottunk,hogy közölte velem hogy a legjobb barátnőmbe szerelmes???

Nekem akkor a szívem szakadt meg.

(Persze nem jöttek össze,és ahogy jött nála úgy el is múlt)

Plusz a "barátnőm" az arcomba nyomta a leveleket amikben a párom naplószerűen levezette,hogy mennyire szereti...

De lehet hogy mások szemében nincs tartásom,mert újra összejöttünk,de azóta is minden rendben,és boldog vagyok minden egyes nap...Van egy pont amikor MEG KELL bocsájatani ha boldog akarsz lenni.

2011. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Minden tiszteletem a tied, hogy hittél abban, hogy újra szerelmet tudtál ébreszteni benne, és hogy nem adtad fel a reményt! Ezért csakis büszke lehetsz magadra! :D
2011. febr. 18. 20:14
 10/20 anonim válasza:

Köszönöm!!

Ehhez nagyon ki kellett tágítanom a látóköröm,még arra is rászoktam,hogy imádkozzak,pedig nem vagyok vallásos..Rengeteget olvastam ebben a témában,és rájöttem hogy az egyetlen dolog ami megmenthet az a színtiszta önzetlen szeretet és a félelmek nélküli hit.Tehát hinnem kellett,hogy lesz ez még jó is,annak ellenére ahogy végződött.Kialakítottam egy "csőlátást" és nem voltam hajlandó figyelembe venni az ellenünk szóló körülményeket.

Remélem Neked is sikerül megoldani ezt a problémát,mert pontosan átérzem,hogy mi zajlik most benned,és ezt nem kívánom senkinek.

Egyébként megkérdezhetem hány évesek vagytok,és mennyi ideig voltatok eddig együtt?

2011. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!