Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anya ilyet mond?

Normális, hogy anya ilyet mond?

Figyelt kérdés

Sokszor mond olyat, hogy "megöllek", meg "agyonváglak", stb.

És nem mindig mondja viccesen. Nagyon sokszor mondja amúgy...

Akkor akadtam ki nagyon, amikor egyik barátnőmnek mondta, hogy "megöllek". Azért, mert nem ebédelt.


2012. jan. 25. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és persze letagadta amikor szóba hoztam, hogy azért nem kéne ilyet mondani a barátnőmnek.
2012. jan. 25. 19:25
 2/9 anonim válasza:
Érdekes.. :))) Nem tudom.Anyud ilyenkor nagyon dühös amikor ilyeneket mond???
2012. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Vagy nem gondolja olyan értékőnek mint amilyen, vagy nem gondolkodik azon, hogy mit beszél. De am gondolom nem mondja komolyan.
2012. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy komolyan gondolja,azt hogy agyonváglak azt anyu és mindig mondta és én is szoktam mondani,de kifejezetten viccesen!
2012. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mondja nagyon komolyan, de akkor is milyen már...
2012. jan. 25. 19:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten viccesen mondja, inkább fapofával. Annyiszor mondta már, hogy félek tőle...
2012. jan. 25. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát furi, az egyik haverunk a barátjával átugrott a barátnőjéhez. Ettek, velük evett anyós is, a fiúk nevettek valamin erre anyós lepofozta mind a kettőt, azért vigyázz anyukád el ne jusson ide.
2012. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bakur12 ***** válasza:
Nem kell aggodj, mert majdnem minden anyukanak van 1 szavajarasa. Neki epp ezek a szavak jottek be. De nem kell aggodj, mert amelyik kutya ugat nem harap. Elore gondolom viccesen mondta, h megollek. Majd mar annyira hetkoznapiva valt, h most fapofaval mondja.
2012. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van szád, mondd el neki, hogy kicsit ijesztő, hogy ez a szavajárása és inkább mondjon helyette mást. Lehet ő maga észre sem veszi már, hogy mikor mondja ki, mert annyit használja. Csak mindig emlékeztesd, hogy jajj anyu megint kimondtad.

Ha anyud nem "paraszt" (bocs), akkor felfogja és igyekszik mellőzni a megöllek szó használatát.


Felettünk lakik egy nő a férjével és 3 gyerekkel, állandóan ordítozik, hasonló stílusban, bár hozzá kell tenni elég primitív az egész család.

2012. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!