Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat vitázunk az...

Nagyon sokat vitázunk az állattartással kapcsolatos dolgokról, ez a kapcsolat végét is kell, hogy jelentse?

Figyelt kérdés

Én akarok valamit tartani ő nem. Ha ki merem ejteni a számon, hogy legyen egy...-unk, akkor iszonyatos sértődésbe kezd a barátom és szakítani akar. Mert fokozatosan kiölöm belőle az ilyen kijelentéssel az irántam érzett szeretetét.


Ez normális dolog?


És ha később dühös leszek majd az életben, akkor én a dühömet kivetítem a gyerekeinkre. WTF???


és hiába kérem tőle, hogy segítsen levinni ezt azt mondjuk az erkélyről visszautasítja, hogy az senkit nem bánt, igaz, hogy virít az utcának, de mi nem látjuk, szóval ott sincs.



Mi a nyavalyát csináljak? Szakítsunk? Ugyanis akarok állatokat tartani, és egész életemben arra leszek ítélve, hogy lakásban semmit... És ha merek szólni meg egész napos rossz kedv és vita van belőle?! Most is a vizsgámra kéne készülnöm minden tök jól ment erre reggel jön egy üzenete, hogy tegnap este... Az agyam eldobom.

Ilyen "apró" dolgok aztán nagyon tudnak bosszantani.


2012. jan. 26. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked úgy kell élned,hogy a vágyaidat nem élheted ki,akkor előbb-utóbb nem is fogod magad jól érezni a kapcsolatban.Akkor csak elvesztegetett idő volt az egész.
2012. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
itthon vagyok, tanulok, több helyen is. és néha belefásulok, 23 év alatt mindig volt kisállatom most nincs és hiányzik. erre azt mondja inkább gyereket csinál nekem... no comment. mintha azzal kevesebb probléma lenne. és hazajön és abban a 3-4 órában míg le nem fekszik tudomást sem kéne vennie az állatról ami elfér mondjuk egy sarokban meghatározott helyen.
2012. jan. 26. 10:24
 3/21 anonim válasza:
75%
A háttér nem teljesen világos. De röviden: A barátod vagy alegrigás az állatokra, vagy nem szeret, ez nyilván való. Ha szeretne, támogatna mindenben, vagy ésszerű magyarázatot adna miért nem. pl(nem lehet, mert az ellátásra nem fut vagy valami hasonló) de ha nem ez a kifogás, csak az hogy mert te valamit olyat rá akarsz eröltetni, amit nem szeret. Az élet nem mindig olyan ami a fogunkhoz való, de törekszünk rá, már aki. De tömören, nem szeret annyira hogy támogasson téged bármit is ki gondolsz.
2012. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem allergiás az állatokra
2012. jan. 26. 10:26
 5/21 A kérdező kommentje:
támogat a diplomám megszerzésében lelkileg, segít, ha gondom van a matekban, támogat, ha ahhoz van kedvem, hogy külföldön próbáljak szerencsét. elkényeztettek tart, mert nem akarom figyelembe venni, hogy neki szenvedés lenne egy fedél alatt laknia egy állattal.
2012. jan. 26. 10:27
 6/21 A kérdező kommentje:
attól fél, hogy neki kell gondoznia. és büdös lesz és hangos, mondjuk egy madár, meg stb.
2012. jan. 26. 10:28
 7/21 A kérdező kommentje:
folyton azt mondja ha lát egy nőt egy állattal egy videón, hogy látod, biztos őt is elhagyta a párja, mert nem bírta elviselni az állatok iránt érzett szeretetét, vagy az állatot. Oké, hogy nekem is alkalmazkodni kéne, azzal, hogy nincsen állat, de basszus időről időre kitör belőlem...
2012. jan. 26. 10:30
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez szakító ok lenne. Apám anyámmal maradt ennek ellenére. Dönts belátásod szerint.
2012. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
valóban én vagyok a kibírhatatlan?!
2012. jan. 26. 10:41
 10/21 A kérdező kommentje:
azzal magyarázza, hogy fiatalok vagyunk, utazzunk, lássunk világot, ne kössük le magunkat egy állattal, hogy haza kell érni, hogy kaját kapjon. na most nem egy tehéncsordánk vagy tyúkjaink lennének, hogy szigorúan haza kell érni az etetésre... meg különben is hála istennek tudnánk kire bízni utazásaink során...
2012. jan. 26. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!