Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik a nagymamám....

Nagyon hiányzik a nagymamám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve meghalt váratlanul a nagymamám. :( Nagyon jó kapcsolatom volt vele, nagyon szerettem. Mindennap elmentem hozzá ha egy 15 percre tudtam csak átmenni akkor annyira. De általában órákat töltöttem ott.

Mindent megtudtam vele beszélni, sokat nevettünk és mindenben támogatott.

Próbálom lefoglalni magam a lovammal meg az állataimmal, no meg a rajzolással,festéssel. De nem megy! Nagyon hiányzik az életemből. Általában mindennap sírok miatta. :(

16/L


2012. jan. 26. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Semmit, várd míg elcsitul a fájdalom. :) Részvétem, és sok erőt kívánok neked!


Ha az segít, örülj neki hogy volt egyáltalán 16 évig nagymamád. Annak meg főleg, hogy jó volt a kapcsolat. Nekem még mindkettő él, de egyik se kedvel engem túlságosan... Szívesen cserélnék veled, ha 16 évig lehetett volna egy normális nagymamám..

2012. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!

De ,ha egy év alatt még mindig nem sikerült magad egyáltalán túltenni magad rajta, vagyis ha mindennap sírdogálsz még miatta,akkor bizony erről valakivel beszélgetned kellene! Szüleid,vagy akár egy ifjúsági pszichológus.

2012. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nagyon sok emberrel így van.... és ha ilyen jó kapcsolatotok volt, akkor még sokáig fájni is fog az elvesztése :/ de meg kell tanulnod nélküle is boldogulni, muszáj lesz. de azt is tudnod kell, hogy ő mindig veled lesz, és mindig is támogatni fog...

apukám 5 éve halt meg, motorbalesetben, és még a mai napig kimegyek a temetőbe, és "beszélek a sírjához" és sírok miatta... és a temetőbe el tudok lenni órákat. nagyon hiányzik, és úgy érzem évről évre egyre jobban hiányzik, és nem múlik el...

2012. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem 7 éve halt meg a nagyim. Most sincs olyan nap hogy ne gondoljak rá. A mai napig ha valami bánt kimegyek a sírjához és elmondom neki. Látogasd gyakran a sírját, beszélgess vele. Nekem ez segített valamelyest, hátha neked is fog. 28/N
2012. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

haglasd meg ezt !

Ossian - Többet ér mindennél


http://www.youtube.com/watch?v=KJsVFfLs3Ls


" Lelkem Oltárán Öröm-gyertya ég.

Néma zsoltárát csak mi halljuk rég.

Fáradt szívemnek, szíved menedék,

Ha kitaszít a Föld és lesújt rám az Ég."


F24

2012. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves idős embereket keress akikkel tartani tudnád a kapcsolatot, emlékeztetnének mamádra és ez biztos megnyugtatna.
2012. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!