Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamám szerint nem fogok...

A nagymamám szerint nem fogok neki tetszeni. Milyen hozzáállás már ez?

Figyelt kérdés
A "sógoromnak" van egy öccse (23 éves, én 22 vagyok). Szeretné ha találkoznánk, mert szerinte hasonlóak vagyunk, úgy gondolja jól kijönnénk egymással. Ezt ma ebédnél mondta, erre a nagyim rávágta hogy "Hát én nagyon félek ettől a találkozástól, mert mi van ha nem fog az öcsédnek tetszeni? Akkor nagyon magára fogja venni a lány (én), rosszul fog neki esni". Milyen már ez?
2011. dec. 11. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy alapvetően nekem sincs kedvem ilyen összeboronálásban részt venni, mert nem szeretem az ilyen dolgokat (hárítottam is emiatt) és nekem is eszembe jutott ez hogy mindenféle szépet és jót elmond rólam, aztán meg nem tetszenék neki, meg alapból jobban szeretek én választani. Szóval pl vagyok XY helyen és ott megpillantok valakit aki rögtön megfog valamiben. Sőt, esélyes hogy nem csak én nem fogok neki tetszeni, hanem ő sem nekem.
2011. dec. 11. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A találkozásnak semmi akadálya,hisz ha úgy veszed akkor rokon,ha úgy veszed,akkor nem.Lehet belőle egetrengető szerelem,és lehet rokoni barátság.

A Nagyanyád bölcs asszony.Ismer Téged,és félt is.Hogy reményekkel indulsz,de ha nem lesz belőle semmi,akkor sebet kapsz.

Én találkoznék,és majd a többi kiderül.

2011. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
ekem fura ez az egész történet! Találkoztok, aztán ha nem tetszik nem tetszik... Na és akkor mi van? Ez miért olyan nagy gond? Lehet, hogy egy tök jó barátság alakul ki, lehet még szimpátia sem.. Úgy érzem a kérdésből, meg az utána való kommentedből, mintha neked kötelező lenne ezzel a fiúval szerelembe esni!? Nem igazán értem a kérdést, lehet velem van baj, de én találkoznék vele, mert lehet sokat vesztesz ha nem találkoztok... 14L
2011. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

második vagyok: Vagyis nem muszáj szerelembe esni, de a kommentbe úgy írtad, hogy 'Jobban szeretek úgy választani' Hát a te szíved joga, a te életed nem? Úgy választasz, és azt akit szeretnél!!

Amúgy az ekem helyett, meg Nekem,akart lenni,az előző válaszba :) 14/L voltam megint

2011. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!