Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségetek szeretném kérni!...

Segítségetek szeretném kérni! Hogyan szerezhetnék vissza egy lányt? Akivel jártunk de azt mondta hogy tartsunk szünetet, és meg kérdeztem egy idő múlva és azt mondta hogy vége. De én szeretem, mit tegyek hogy újra legyen köztünk valami? :' (

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod tenni, hogy keresel másik lányt! Nincs miért harcolnod, még akkor sem, ha szereted, hiszen a lány már nem szeret téged!
2012. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén?

Semmit.

Nem lesz már semmi.

Lány vagyok, tudom, amit tudok.


Ez egy kicsit féreg húzás volt a csajtól, de ne próbáld mentegetni.

Még nagyon rózsaszínködben úszol, ezért nem akarod észrevenni, hogy semmi dolgod nincs vele már az életben.


Hány éves vagy?

18, de maximum 20 alattinak tippellek.


El tudod képzelni, hogy egy olyan nő legyen a gyerekeid anyja és a feleséged, akiben annyi gerinc sincs, hogy tisztán beszéljen?


Elmondom, ha egy lány így viselkedik, az egyet jelent:

Éretlen és felszínes.



Bocsi, ha nem ezt akartad hallani, de a nyakamat teszem rá, hogy ez a nagy büdös igazság.



Sok csaj után fogsz még sírni, meg sok csaj is fog utánad, aztán egy idő után rájössz, nem nincs miért sírnod.

Tedd zsebre a tanulságot, és használd fel ezt a tudást arra, hogy amikor majd igazából választasz párt egy életre, akkor jó szempontok szerint válassz.

2012. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

17f.. Igen próbálom..de már 4 hónapja ez megy és próbáltam tenni ezeket a dolgokat de egyszerűen nem megy

köszönöm a tanácsot!

2012. jan. 27. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

19:25-ös, te mégis miről beszélsz? Éretlen és felszínes a lány, amiért nem akar egy sráccal járni, akit már nem szeret?

Ugyan mi a búbánatért legyen a "felesége, gyermekei anyja"??

Túl sok brazil sorozatot nézel...

2012. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Brazil sorozatot ugyan nem nézek, viszont figyelmesebben olvasom a kérdést, mint te.


A lány előbb szünetet mondott, aztán a fiú kereste, és akkor javított az álláspontján.


Kamaszok még, ahogy sejtettem, tehát bőven belefér, még a csaj is próbálgatja magát.


Az a nem oké, hogy a fiú így túlreagálja.

Persze, még félig gyerek, ezért kicsit máshogy érzékeli ezeket a dolgokat.

Ezért írtam, hogy úgysem ez a lány lesz a felesége.


Ergo: inkább gyűjtsön tapasztalatokat.


Mit gondolsz, mire megy ki óvodától kezdve a papás-mamás elemin és fűszálgyűrűn át a gimiig és az első nagy szerelemig?...

Mind mind felkészít a házasságra.

Önmagunkat készítjük fel, csak ki okosabban, ki butábban.


Így, nagyobb távlatokat mutatva a srácnak próbáltam rávezetni, hogy miért nem kell olyan görcsösen ragaszkodnia ehhez a lányhoz.


De nagyon kedves vagy, hogy a gondolkodásra sem veszed a fáradtságot.

Nyilván túl aktív sejtlégzést kívánna meg tőled a feladat.

2012. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs mese, lépj túl.

A lány annyira nem becsül téged, hogy egyenesen a szemedbe mondja, hogy vége.

Miről beszélünk ezek után?

2012. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy ha nem is vagy még túl, csinálj úgy, mint aki igen, érezd jól magad, lássa i rajtad pl facebook (de mértékkel!) és ha összefuttok élőben is, mosolyogj rá, utána meg hagyd, ez normális esetben bosszantani fogja...de lehet, hogy mire fut majd utánad, már neked nem kell.
2012. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!