Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem, hogy túltegyem...

Hogyan tegyem, hogy túltegyem magam, hogy megoldjuk?

Figyelt kérdés
Apám elvesztése szerintem kialakított egy önzőséget bennem, mert az apu volt. Hátráltatja az anyunak a jelenlegi kapcsolatát, hogy apám miatt önző vagyok, mondjuk alapból is talán hajlamos vok az önzőségre.Tehát harc van a nevelőapa-anyám-én köztem, anyám véd engem, én nem csípem, hogy véd(25vok), a férfi meg nem csípi, hogy ki van használva vmilyen szinten, mert anyám engem védelmez.
2012. jan. 28. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen mondjuk lehetne annyi eszed, hogy nem marod el anyád mellől a párját.


Nem értem, a kérdésből nem derül ki, hogy miért is vagy harcban a nevelőapáddal.

2012. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy anyám párjától elvárt, hogy vegyen kaját, teremtsen anyagiakat, de mivel nem fogadom őt el, így olyan mintha kihasználva lenne, ami kb. így is van sztem az ő szemszögéből.
2012. jan. 28. 00:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen neked még úgy veszik a kaját? Megoldódna minden, ha a saját lábadra állnál, őket meg hagynád nyugalomban élni. Önző vagy az biztos, az már nem, hogy apád halála miatt. Nagyon sok az alapból önző ember.
2012. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ha anyám nem hagy, erőlteti az én ajnározásomat, hogy csak nekem legyen meg minden, aztán a pali második,és így jön a feszültség.
2012. jan. 28. 00:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem hagynád, hiába erőltetné.
2012. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
együtt lakunk, probalok ellenállni azert, de mondjuk főz valamit vagy ilyesmi, éhes vagyok, akkor azt eszem, meg azzal a wc papirral torlom a seggem amivel ok.
2012. jan. 28. 00:18
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit nyitnom kéne a partner felé, hogy oldodjon a feszultseg...
2012. jan. 28. 00:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, inkább keress magadnak te is egy társat, aztán lehet elköltözni. Az életnek ez a rendje, nem az, hogy felnőttként miattad menjen otthon a vita.
2012. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
teljesen jogosnak érzem amit írsz, pl. ez akkor a célom. Köszönöm a korrekt választ!
2012. jan. 28. 00:22
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglátod, a viszonyotok is jó irányba fog változni. Tudod, jobb távolról szeretni, mint közelről gyűlölködni. Anyud is rájön végre, hogy felnőtt vagy, tudsz magadról gondoskodni, viszont bármikor mész, szívesen látnak.
2012. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!