Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya csalja a nevelőapámat!...

Anya csalja a nevelőapámat! Mit tegyek, hogy ezen túltegyem magam?

Figyelt kérdés

Tudom gerinctelen dolog, de beleolvastam anya leveleibe és SMSeibe, mert gyanús volt, hogy rejtegeti előlem a telefonját. Durva, mocskos szövegeket találtam, amik egyértelműen igazolják a feltevésem...ráadásul a pasinak is van házastársa és sokkal fiatalabb anyánál. (a pasi)

Én nem akarok senkinek semmit elmondani, anyával sem akarom tudatni, hogy TUDOM...csak valahogy túl akarom tenni ezen magamat. Borzalmas..nem tudok anya szemébe nézni, de még csak egy szobában sem tudok vele lenni, mert elfog a hányinger. Aztán meg képes megcsókolni a nevelőapámat...mit csináljak, hogy megint olyan legyen a légkör, mint régen, hogy meg tudjam ölelni?? Már bánom, hogy elolvastam, de még csak hülye 14 éves lány vagyok...


2011. aug. 17. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: Sztem próbálj meg nem erre gondolni, kicsi vagy még ahhoz, hogy a felnőttek dolgával foglalkozz. Ha nem megy, próbáld meg megbeszélni valakivel, aki felnőtt a környezetedben, de biztos nem mondja vissza senkinek, hogy ebből nehogy kellemetlensége legyen bárkinek is. Hátha segít, hogy elmondod valakinek... Nem hiszem, hogy anyukádnak fel kellene hoznod, mert ugyanaz lenne a véleménye, mint nekem: hogy kicsi vagy még ehhez... Valakivel beszélsz sztem, hogy kiöntsd magadból, ennyit tudok csak mondani
2011. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Keress egy fiut akinek eltudod mondani,szeress bele,legyen kedves,és elfogod felejteni :D

15/F

2011. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hajajj,megértem, hogy kiborultál, depont ezért nem kell mások dolgaiban vájkálni...

Vannak dolgok, amiket jobb, ha nem tud az ember. Nagy igazság. Senki sem tökéletes.

2011. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kellett neked kutakodni, meg is érdemled. Anyukád életével ne foglalkozz, hidd el, tudja, hogy mit, miért csinál, és nem tartozik rá. (ez nem azt jelenti, hogy helyeslem a megcsalást, de ő az anyukád) Azért, mert veled él, és szeret téged, te úgy érzed, hogy ez téged feljogosit bármire. Tévedsz. Feljogosit, de nem erre. Nekem nincs ilyen titkom a gyerekem (és senki más) előtt, de akkor sem szeretem, ha a személyes holmimban turkálna, mert semmi köze hozzá. Azért mert született egy vagy több gyermekem, akiket nagyon szeretek, az nem azt jelenti, hogy a világon mindenhez közük van. Ha mégis lenne olyan dolog, amit feltétlenül tudniuk kell, akkor elmondom nekik, mikor itt az ideje.


De, mint irtam, én is ember vagyok, és én is jártam hasonlóképpen. Egyszer anyukámnak el kellett mondania mindent magáról egy helyen, (anyaotthonban) És bár minket gyerekeket kiküldtek játszani megszomjaztam, és kicsit később visszamentem az épületbe. Már kifele tartottam, amikor megütötte a fülem a beszélgetés. A saját anyám, akinek a szájából többször is azt hallottam, hogy apám volt neki az első, és az egyetlen, mondta, hogy neki volt már egy férje. Lehidaltam rögtön, és nem tudtam mozdulni sem. Most akkor mi van? Ahogy ott álltam, kiderült, hogy volt neki még egy terhessége is, csak abortuszt végeztetett. Úristen! Gondoltam, és egyszerüen akkor már végképp le voltam döbbenve. Egy csomó minden kiderült róla, amit még soha nem tudtam. Teljesen más ember volt, mint aminek én ismertem őt. Nagyot csalódtam benne. Aztán próbáltam elfelejteni. Nem mertem neki megemliteni a dolgot, volt akkor más egyéb bajunk is, és az amúgy is leterelte egy idő után a figyelmem. Aztán már felnőtt fejjel, asszonyként leültem vele, és elmondtam neki, hogy mit hallottam akkor. Már nem tudom, hogy jött fel róla a szó, de jó volt, hogy megbeszéltük. Igy volt, amit megértettem, És persze volt, amit nem, de megbeszéltük.


Javaslom neked, hogy próbáld meg elfelejteni, mert ha közöd lenne hozzá, anyukád úgyis elmondta volna.

2011. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak...a Te válaszod valahogy megnyugtatott...:) Persze nem teljesen, de jobb lett, hogy megoldódott a problémád és csodállak, hogy így meg tudtad oldani a helyzetet!! :) Mindenkinek köszönöm. Igazából tényleg csak kell valaki akinek elmondhatom, mert én tényleg nem akarok beleszólni...meg sem fordult a fejemben!! Köszönöm Nektek!!
2011. aug. 18. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen. Utolsó voltam.
2011. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy 40 válasz ki lett törölve!!!!!!!!!!!
2011. aug. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!